Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ten Typ Mes
Lepiej zeby ten gosc zajal sie swoja muzyka a przestal sie wypowiadac o zachodnim rapie bo jego wiedza w tym temacie jest poprostu zenujaca..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
LOL, wiedzę każdy ma jakąś tam swoją - każdy wie tyle ile wie i tyle na ile go to jara,nie wiem ile on wie o wescie ale nikt temu nie zaprzeczy że to dzięki niemu G funk w Polsce jest bardziej znany, zrobił dla tej dziedziny rapu naprawdę dużo i kropka
moim zdaniem artystycznie najlepszy raper w Polsce - czekam na kawałek z Devinem jeśli taki jest
Odpowiedz
(13-11-2010, 13:44:28)Lucky Łuk napisał(a):  LOL, wiedzę każdy ma jakąś tam swoją - każdy wie tyle ile wie i tyle na ile go to jara,nie wiem ile on wie o wescie ale nikt temu nie zaprzeczy że to dzięki niemu G funk w Polsce jest bardziej znany, zrobił dla tej dziedziny rapu naprawdę dużo i kropka
moim zdaniem artystycznie najlepszy raper w Polsce - czekam na kawałek z Devinem jeśli taki jest

Problem polega na tym, ze on rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na temat artystow, ktorymi sie podobno strasznie jara i muzyki ktora sam wspoltworzy. Jak dla mnie to jest kompromitacja, skoro typ chce uchodzic za pioniera G-Funku w Polsce a wyklada sie na takich rzeczach ze glowa boli. Jego gadanie o tym ze DOC pisal teksty Snoopowi na ostatnia plyte [chodzilo mu pewnie o Ego Trippin] swiadczy o tym, ze albo on wogole nie slyszal tego albumu albo nie ma pojecia o lirykach Doc'a. Pomijam juz fakt ze 2001 jest dla niego albumem G-Funkowym bo to wogole jakies nieporoumienie i chyba kazdy srednio zorientowany w tej tematyce gosc z naszego forum potrafi odroznic album g-funkowy od nie g-funkowego..

Wiec jesli ktos taki chce edukowac mlode pokolenie sluchaczy w tym kraju i wprowadzac ich w kanony g-funku czy wogole zachodniego rapu pierdolac takie farmazony to ja bardzo serdecznie dziekuje i podrawiam!

Moze wy macie na to wyjebane ale mnie wkurwiaja ci polscy raperzy ktorzy maja sie za niewiadomo jakich koneserow i znawcow podczas gdy kazdy gosc z tego forum pozamiatal by ich w 5 sekund tym tematem.. dlatego lepiej niech sie zajmie robieniem swojej muzyki i skonczy pierdolic glupoty.
Odpowiedz
Mietek lepiej bym tego nie ujął Big Grin
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
(14-11-2010, 13:54:10)Mietek23 napisał(a):  Pomijam juz fakt ze 2001 jest dla niego albumem G-Funkowym bo to wogole jakies nieporoumienie i chyba kazdy srednio zorientowany w tej tematyce gosc z naszego forum potrafi odroznic album g-funkowy od nie g-funkowego..

Czy wg Ciebie 2001 w ogóle nie jest g-funkowy? Ma brzmienie g-funkowe - nie w każdym tracku, ale na pewno nie powiedziałbym, że ten album w ogóle nie jest g-funkowy. Dla mnie to coś w stylu "nowego g-funku", podobnie jak niektóre tracki z Nowego Westu można podciągnąć pod ten nurt.
Odpowiedz
Według mnie 2001 nie jest g-funkowym albumem, ale o ile dobrze pamiętam to Mes nie mówił, że ten album jest g-funkowy, tylko, że dzięki niemu była szansa, że jakieś osoby zajarały się G-funkiem. Ja to interpretuje w ten sposób, że np. jak przesłuchałem 2001 to stwierdziłem, że ten album jest dla mnie zajebisty, więc chcę sprawdzić inny album Dr. Dre. Po sprawdzeniu The Chronic stwierdzam, że jest jeszcze lepszy i dzięki temu zagłębiam się w g-funk Wink.

PS: Ale związku z tym jak mówił dokładnie Mes to mogę się mylić Wink.
Odpowiedz
(14-11-2010, 17:28:06)Bartłej napisał(a):  o ile dobrze pamiętam to Mes nie mówił, że ten album jest g-funkowy, tylko, że dzięki niemu była szansa, że jakieś osoby zajarały się G-funkiem.

też tak mi się wydaje powiedział po prostu że doktor powrócił i zrobił rozpierdol Smile
Ale co do 2001 - popieram wypowiedz Marcina - było tam brzmienia G - podlatujące pod wescik

Odpowiedz
Ja się nie znam za bardzo na polskim rapie, ale dla mnie też Mes jest numerem uno Wink.
Odpowiedz
(14-11-2010, 15:49:08)Marcin napisał(a):  Czy wg Ciebie 2001 w ogóle nie jest g-funkowy? Ma brzmienie g-funkowe - nie w każdym tracku, ale na pewno nie powiedziałbym, że ten album w ogóle nie jest g-funkowy. Dla mnie to coś w stylu "nowego g-funku", podobnie jak niektóre tracki z Nowego Westu można podciągnąć pod ten nurt.

2001 jest zajebistym West Coast'owym albumem ale G-Funk? Nigdy w zyciu! Nie slysze tam tego brzmienia w zadnym z trackow i nie spotkalem sie jeszcze z opinia ze takowe na tym albumie wystepuje.

To samo odnosi sie do pojecia "Nowy G-Funk" czy "Neo G-Funk" - ten termin zostal wykreowany przez zbyt zajaranych tym nurtem europejczykow ktorzy probowali cos takiego stworzyc podpinajac pod to np. produkcje FredWreck'a ale jak pogadasz z kims z US i wspomnisz o "nowym g-funku" to srednio 9 na 10 osob nie bedzie wiedzialo o czym mowisz:p

Ostatnia w pelni G-Funkowa plyta na ktorej czuc ten stary klimat jest dla mnie "Retaliation, Revenge & Get Back" Daz'a - na pozniejszych produkcjach da sie juz wyczuc zmiane brzmienia, zreszta wiele osob myli rowniez G-Funk z Gangsta czy ogolnie z West Coast'owym brzmieniem bo West Coast nie zawsze jest rowne z G-Funkiem i w przypadku 2001 te 2 nurty mijaja sie dla mnie ze soba calkowicieSmile
Odpowiedz
Info o kilku koncertach:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1845115935973&oid=112075802185248&comments&ref=mf
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości