Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ten Typ Mes
3 płytki 2cztery7 na razie nie będzie na pewno bo jak powiedział Stasiak w wywiadzie "na płytę trzeba mieć pomysł" a poza tym Pjus jest zajęty pracą zawodową.
Odpowiedz
od nich zajarałem sie g-funkiem (247), nie każdy lubi mesa, ale naprawdę to chyba najlepszy polski raper, zajebiście opisuje wszystko- emocje, porównania
Odpowiedz
Ten Typ Mes jest niezły w fristajlu i ma dośc dobry łeb do panczy.
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(30-08-2010, 13:55:54)Ice Cube napisał(a):  Ten Typ Mes jest niezły w fristajlu i ma dośc dobry łeb do panczy.

Przecież Mes w freestylu jest cienki jak barszcz Smile Zresztą sam otwarcie o tym mówi.
Odpowiedz
Haha każdy lubi co chce Smile Ja tam lubię freeqi Mesa Big Grin
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Wywiad z Mesem i Stasiakiem (Polecam obejrzeć Wink)
http://comtv.pl/index.php?inc=mvc&file=PLAY_SILESIA_HIP_HOP_JAM_17_09_10_CZ_2&wyd=2688&v=1
Odpowiedz

Bekę mam z tego jak na tym teledysku Stasiak i Pjus wyglądają Tongue. Mi ogólnie bardziej pasuje teraźniejszy styl Mesa Wink
Odpowiedz
Ha, ha, ha wygląda na tym teledysku jak dres czy inny jp Wink hmmm... mi się ogulnie bardzo podoba płytka "zamach na przeciętność" która zresztą właśnie u mnie leci. hymmm... ale jestem za tym że jest hmm... oryginalny, ma dobry spokojny głos Wink.
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
(12-10-2010, 17:54:06)nekto napisał(a):  Ha, ha, ha wygląda na tym teledysku jak dres czy inny jp Wink hmmm... mi się ogulnie bardzo podoba płytka "zamach na przeciętność" która zresztą właśnie u mnie leci. hymmm... ale jestem za tym że jest hmm... oryginalny, ma dobry spokojny głos Wink.

heh Big Grin właśnie dla mnie lepiej wyglądał wtedy niż teraz Big Grin
np. "Oczy Otwarte" Big Grin zajebisty klip i zajebisty wygląd młodziutkiego Mesa Big Grin
[Obrazek: 4467.jpg]

[Obrazek: 36.gif]

[Obrazek: 15088.jpg]

[Obrazek: 16967.png]
Odpowiedz
Wywiad z Mesem (cz. 1)
Wywiad z Mesem (cz. 2)

Nowej płytki mesa można się spodziewać w okolicach marca! Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości