Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tede
no wiem ale to było jednak jakiś czas temu jak nie było jeszcze takiej nagonki na Tedego
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
hmmm Gopside 2009 o ile się nie mylę albo 2010. Teraz nagonka na niego jest bo liczą ze się mogą wypromować.

Co do Howwa 2 to uciąłem sobie dziś rozmowe z Tunim i dowiedziałem sie ze bedzie 30kawałków(w tym nowy kawałek i teledysk do niego) mixtape bedzie trwał jakieś 1h
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Szkoda, ale dopiero teraz sprawdziłem kawałek Iść Przez To i żałuję, że tak późno bo jak dla mnie to jeden z najlepszych utworów od TDF-a ostatnio Wink
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
no jest na poziomie trzeba przyznać, ale aż takiego szału nie robi jest dużo lepszych tracków od TDF'a. Chociaż w ostatnim czasie fakt jeden z lepszych
Odpowiedz
Nowy Tede
Odpowiedz
człowieku ostatnio ciężko słucha mi się nowych kawałków tedego i podchodze do jego twórczości dość sceptycznie ale ten track to jest rozpierdol
Odpowiedz
(11-10-2011, 18:19:50)hajzheimer napisał(a):  człowieku ostatnio ciężko słucha mi się nowych kawałków tedego i podchodze do jego twórczości dość sceptycznie ale ten track to jest rozpierdol

Tedemu służy przerwa w nagrywaniu nowej płyty. Bo u Soboty jak i tu dał Bardzo Dobre Zwrotki.
Odpowiedz
a teledysk mnie rozjebał na łopatki, troche mi tylko nie pasuje ten autotune na końcu ale tak to na serio kozak
Odpowiedz
teledysk jest niskobudzetowy a rozwala te najdrozsze z PL Big Grin
Teledyski z Fabuła zawsze props !
Odpowiedz
a ja wam powiem że jeśli chodzi o Tedego to właśnie jego najnowsza twórczość mi najbardziej podchodzi Smile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości