Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tede
Tede- nie trzeba przedstawiać pana
http://wielkiejol.com/artists/tede

tede i g funk ?? czemu by nie
znalazłem kilka z brzega kawałków o brzmieniu g funkowym tedego lub podchodzące pod te brzemienie

Odpowiedz
Znalazłoby się jeszcze trochę Smile
Ogólnie muszę przyznać że nie jestem jego wielkim fanem ale Notes2 i Fuck Tede to zajebiste płyty Smile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
ja się jaram twórczością TDF'a kilka płyt ma naprawdę dobry a kilka nieco słabszych a licząc nielegale i legale to Tede jest najbardziej płodnym artystą z Polskim Hiphopie.
Odpowiedz
Ja również do fanów nie należę, ale nikt nigdy Jackowi nie odbierze Nastukaffszy i SPORT.
Dla mnie jedne z lepszych produkcji z polskiego rapu.
Zawsze wolałem Tedego jako 'typka z osiedla' a nie właściciela M5'ki czy pajacyka z TVN Turbo.
"Livin in the new school but I like the old"
Odpowiedz
Tede bardziej mi podchodzi z Numerem Razem jak WFD.
Odpowiedz
no trzeba przyznać że w WFD Tede nie robi kawałków na odwal się, na solówkach odnoszę wrażenie że Tede szybko chce skończyć płytę i leci na ilość a nie na jakość
Odpowiedz
Tede to pomału sztuka dla sztuki
Odpowiedz
no tak terazniejszy tede nie ma juz w sobie tego czegos, ale na starszych produkcjach nie miał sobie rownych pod wzgledem stworzonego klimatu i lekkości

a do komercyjnego rapu to juz w ogole mam w ch*j senstyment przez cala zime zapierdalałem z tym numerem na słuchawkach do szkoly moj faworyt

i chce zwrocic tutaj szczegolna uwage na niebanalność tekstu, nalezy mu sie ogromny szacunek bo malo kto potrafilby w taki sposob skladac rymy

rozpierdalał wszystko w drobny mak
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
Największy Sentyment do Hajs Hajs Hajs i kilku kawałków ze S.P.O.R.T : )
Resztą też nie gardze ale np taki Esende czy ŚD mi juz tak nie podchodza Smile
teraz czekac co zaprezentuje na nowej płycia która ukaze sie prawdopodobnie w 2012 roku (bo sie obraził sam na siebie)
Odpowiedz
Wiecie coś może o reedycji Hajs,Hajs,Hajs bo miała być jeszcze w maju, poźniej przesuneli datę a reedycji jak nie ma tak nie ma...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości