Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talkbox
Jak na talkbox dobra, ale ogólnie nie jest niska, heheheh, ja bym wolał za to kupić tuzin płyt ;D
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Bardzo lubie kiedy jest uzywany talkbox przewaznie w produkcjach Battlecat'a
Odpowiedz
dobry sprzet a dla mnie najlepsze sa filmiki na zywo Rogera Smile tam pokazuje klase xD
Odpowiedz
spoko sprawa ale chyba tylko wkorzystywane jest to w rapie ,funku i podobnej muzie,robi swietny efekt,ostatnio Snoop nagral fajny kawalek go uzywajac
Odpowiedz
Jakby ktoś był ciekawy jak wygląda sesja nagraniowa z talkboxem:

Roger Troutman i Tech N9ne przy nagrywaniu "Twisted".
Odpowiedz
Haha ale zajebiście Roger rozmawiał przez telefonBig Grin
Odpowiedz
swietny muzyk, zabawny czlowiek Smile mam nadzieje ze Roger gdzies sobie siedzi na chmurce i napieprza te zajebiste talboxy Smile RIP
Odpowiedz
Frewrecka na talkboxie też fajnie posłuchać, choć do Rogera nikt się nie umywa...
Odpowiedz
Zajebista część g-funk'u, imo bez tego ten rodzaj muzy stracił by trochę uroku. Nie będę wymieniał kto najlepiej go wykorzystuje bo jest naprawdę kupa piosenek z jego użyciem.
Odpowiedz
Ja tam wole audio-tune ;P świruje Smile Miałem kiedyś "przepis" na Talk-Boxa własnej roboty ale wiadomo że to nie to samo. Ostatnio czym sie jaram to refrenem Rogera w kawałku Between Me And U, Danny Boy'a.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości