Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TDF vs. Peja
to sie rozpoczelo mamy beef kazdy juz wypuscil material, nie biore pod uwage tego free Rysia bo zenka lekka

Odpowiedz
Mimo, że nie lubię obu raperów to Tedzik lepiej pojechał po Ryśku
Hip and Hop is more than music
Hip is the knowledge,Hop is the movement!
Odpowiedz
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Tede mówi w pierwszej części dissu (0:21) "nie rozumiem cię ziom" a później rapuje (3:16) "nie nazywaj mnie ziomem odwracasz kota ogonem", trochę pokrętna ta filozofia Tedego Huh
Odpowiedz
musieli by mi zaplacic i to duzo abym przesluchal jakikolwiek z tych dissow !!!
Odpowiedz
Niby nie interesuje się pl hh ,a jednak udziela się : )
Odpowiedz
jestem poznaniakiem a peja to mój ziom
oczywiste jest ze jestem po jego stronie
chuj ci na imie tede
Odpowiedz
a ja jestem z Kujaw i jak dla mnie narazie wygrywa hip-hop - niech sie pojedynkuja, wrescie cos ciekawego na tej scenie
Odpowiedz
Problem jest tego typu że Tede nic nie zrobił, napisał na facebook'u co sądzi o sytuacji z ZG. To Rysiu jest sprawcą medialnego szumu odnoszącego się do przemocy w rapie, więc to on winien się poczuwać i że się wyrażę kolokwialnie "zamknąć ryj", bo cokolwiek na Tedego by nie nagrał,czy to o tym że się sprzedał do tvn tvn turbo czy zwyzywa go, to i tak on odpowiada za sytuacje "wszytko na mój koszt" Big Grin Proste. Co do beefu, czekam na druga rundę, bo Tede ponoć ma kilka "asów" w rękawie.
Odpowiedz
(12-10-2009, 15:27:49)Mietek23 napisał(a):  Problem polega jednak na tym ze takie argumenty nie trafiaja do psycho-fanow misia rysia, tym bardziej do tych ktorzy mieszkaja w moim miescie bo niestety w Poznaniu ten debil ma zastepy dickriderow dla ktorych jest alfa i omega i ktorzy zrobia wszystko co im tylko rozkarze..

^

WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ, NIE?
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
(12-10-2009, 15:29:22)BigM napisał(a):  
(12-10-2009, 15:27:49)Mietek23 napisał(a):  Problem polega jednak na tym ze takie argumenty nie trafiaja do psycho-fanow misia rysia, tym bardziej do tych ktorzy mieszkaja w moim miescie bo niestety w Poznaniu ten debil ma zastepy dickriderow dla ktorych jest alfa i omega i ktorzy zrobia wszystko co im tylko rozkarze..

^

WIECIE CO Z NIM ZROBIĆ, NIE?

Wszystko na mój koszt.
Odpowiedz