Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-SHIRT G-FUNK'OWY
Siema,

Ogarnąłem ostatnio temat grafiki wektorowej oraz obsługi programów do jej tworzenia i postanowiłem pobawić się w tworzenie własnych koszulek.

Przede wszystkim jednak zwróciłem uwagę na t-shirt- jego krój/gramatura/nasycenie koloru

wygląda to tak:

[Obrazek: ulo8_520_u8ubh.jpg]
[Obrazek: ulo8_dae_u8ubh.jpg]
[Obrazek: ulo8_875_u8ubh.jpg]
[Obrazek: ulo8_872_u8ubh.jpg]

T-shirt który mam na sobie to Fruit of The Loom model Super Premium gramatura 205 gm/m² w rozmiarze XXL, kolor DARK NAVY

Jego wymiary to:

szerokość pod pachami - 66cm
długość całkowita - 80cm

Ja mam 185cm wzrostu i 80kg wagi.

Nie bawię się w to ze względów stricte zarobkowych, nie mam zamiaru tego rozpowszechniać czy wystawiać na Allegro.

Zresztą, jak kiedyś napisał Shyzzle "Miłość do G-FUNKU nie jest na sprzedaż" i tego się trzymajmy.

Oferuje wam możliwość zamówienia czegoś takiego w cenie 60zł/szt z przesyłką na mój koszt.

Oczywiście kolor i rozmiar wedle uznania.

[Obrazek: nsek_1f5_u8ubh.jpg]
[Obrazek: 10o0_109_u8ubh.jpg]

W przyszłym tygodniu mam zamiar złożyć zamówienie na kilka sztuk tego modelu dla ziomków i jeżeli ktoś będzie zainteresowany to dla was i wezmę się za stworzenie czegoś nowego.

Koszulka jest już po pierwszych dwóch praniach i nic się z nią nie stało, napis nie zszedł a sama koszulka zachowała swój pierwotny kształt. Gramatura koszulki jest bardzo wysoka co jest zauważalne gołym okiem, że to nie żaden shit.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to dajcie znać.
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
Ja byłbym wstępnie zainteresowany Smile
Odpowiedz
Ja też. Tylko płatność przelewem najbardziej by mi odpowiadała.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Wrzuciłem do tematu dostępną kolorystykę i rozmiarówkę, piszcie więc po prostu PW z rozmiarem i kolorem.
W poniedziałek składam zamówienie.
Odpowiedz
ja biore na 100% brat!
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Dobra słuchajcie. Ostatnio kilka dni siedziałem w Poznaniu i jestem totalnie wybity z rytmu bieżących spraw, ciężko mi wrócić do rzeczywistości ale muszę dokończyć sprawę tych koszulek jak już tutaj się z wami umówiłem. Odpowiadam: Karmazynowicz, ok mogę ci załatwić tę koszulkę daj mi tylko znać jaki ma być kolor napisu na tej khaki, czarny czy biały? chyba, że chcesz jeszcze inny. Bartłej, tak nadal możesz zamówić koszulkę, j5-E jak też chcesz to daj znać co i jak.

Kolejna sprawa jest taka, że miałem zamiar zamówić to wszystko na swój koszt a od was pieniądze wziąłbym dopiero po otrzymaniu przesyłki ale sprawy się trochę skomplikowały bo obecnie jestem pusty i w grę wchodzi jedynie przedpłata.

Zainteresowani pw wyśle dane do przelewu i podajcie od razu kolor koszulki i napisu

ps. W poznaniu było tak zajebiście ze postanowiłem zwiedzić resztę miast w których jest euro i w piątek jadę do gdanska, jak ktoś się nudzi to wbijajcie w pociąg i się widzimy!

pis joł
Odpowiedz
mogles pisac ze jestes w p-n Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Siema hajz, Poproszę z czarnym napisem. Od razu możesz mi na pewu wysłać dane do przelwu, bo przedpłata to dla mnie problem. pis joł.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
poczekamy na Bartłeja i mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się zamówić dla was koszulki.
Odpowiedz
Siemanko,

oto kolejny efekt mojej zabawy:

[Obrazek: ulph_5a5_u8ubh.jpg]

[Obrazek: ulph_318_u8ubh.jpg]

[Obrazek: ulph_2b8_u8ubh.jpg]

[Obrazek: ulph_0e0_u8ubh.jpg]

Kolor t-shirtu Ash,XXL, gramatura 205, kozacko pasuje do jeansów czy do 874 Charcoal, Navy.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany HOLLA AT ME!

kolor nadruku/koszulki, rozmiar wedle uznania.

5

Odpowiedz