Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie inicjatyw
Jeśli macie jakiekolwiek pomysły na nowe g-funkowe inicjatywy - czy to związane z odzieżą, gadżetami, eventami czy zupełnie czymś innymi, dajcie znać.
Odpowiedz
Jeśli koszulki zachwycą można następnie pomyśleć o bluzach i czapkach - wiadomo, że będą to większe koszta niż T-Shirt ale za jakość trzeba płacić więc w tym celu porozumiałbym się ze zhaftujsie.pl odnośnie wyszywanych elementów.

Marcin skoro ofiarujesz możliwość płacenia przez PayPal to myślę, że powinieneś uderzyć też na fora takie jak DubCNN, czy profile na FB skupiające miłośników Westu/G-Funku. Znalazłoby się tam pewnie trochę osób zainteresowanych zakupem koszulki Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Mój ziomek też ogarnia kozacko haft, więc z tym nie byłoby problemu. Na drugą serię koszulek chciałbym pójść z jeszcze wyższą jakością i zrobić nowy projekt przeznaczony na haft. Cena byłaby wyższa, ale bardzo by się to wyróżniało spośród koszulek z nadrukami.

Z koszulkami będę uderzał na DubCC i inne strony, ale najpierw chcę ogarnąć pierwszą serię dla Polaków.
Odpowiedz
Cóż do następnych koszulek jeszcze trochę pewnie upłynie czasu , bardziej bym celował na okres gdy zrobi się ciepło wtedy może więcej kupców będzie, tak samo uderzyłbym to jakiejś fanpage/strony, która jest blisko związana z G-funkiem, myślę że mogliby przypromować trochę produkt, jakimś jednym postem.

Co do samego pomysł to myślałem nad czymś takim - http://www.gadgetreview.com/wp-content/uploads/2013/09/GTA_5_WALLPAPER.jpg - Nie mówię tu o zżynaniu pomysłu tylko o podobnym motywie - 3 kolorowe wycinki, które przedstawiając różne rzeczy związane z tematyką np. lowrider robiący 3wheels ...
Odpowiedz
Bardzo fajny projekt. Myślałem tylko, żeby na kolejną serię puścić coś z haftem. Pewnie byłoby trochę drożej, ale klasa zupełnie inna.
Odpowiedz
Temat koszulek z nadrukiem zamykam w tym tygodniu na czas nieokreślony z powodu małej liczby zamówień.

Jak jesteście zainteresowani czy to innym nadrukiem czy koszulką z haftem albo czymkolwiek innym to dawajcie znać jakie macie pomysły i przy odpowiednim zainteresowaniu można podziałać.
Odpowiedz
Fajna mogła by być koszulka z nadrukiem coś na wzór okładki GTA, tyle że z raperami a na dole jakiś cytat (np. "Nuthin' But A G Thang") , a jeśli słabo by wyglądało to może fragmenty z teledysków.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o takie skomplikowane projekty to wiadomo, że można to zrobić, ale koszty będą wyższe i koszulki też droższe.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości