Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suga Free
ciekawy materiał sie zapowiada

RapChwast
[Obrazek: gfunk.jpg]
Odpowiedz
Produkcja miażdży.
Odpowiedz
Jego nawijka spodobała mi się dopiero po usłyszeniu kawałka Nobody z najnowszego LP Quika. Jak widać niesłusznie. Jestem w połowie płytki Street Gospel i materiał buja tak, że nie mogę wysiedzieć. Big Grin Why You Bullshittin dosłownie miażdży. Do niego i jego flow trzeba się po prostu przekonać. Teraz pytanie do Marcina, który pewnie zna jego kolejne płyty na wskroś. Czy na kolejnych płytach trzyma poziom, czy raczej ma dużo tracków do skipu ?
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
Ma bardzo równą dyskografię i mało tracków do skipa. Debiut jest jednym z najlepszych albumów, ale niektóre z kolejnych mu dorównują. Sprawdzaj wszystko.
Odpowiedz
Ja osobiście polecam płytę Just Add Water, oprócz debiutu to chyba najlepsza płyta. No i kompilacja z Mausbergiem też godna uwagi
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
No i doczekaliśmy się tego tracka, którego fragment dał EmDee.

http://www.g-funk.eu/the-tree-post-collective-meet-me-at-the-twist/

ROZPIERDOL.
Odpowiedz
tyle czekania ale w końcu jest KOZAK
RapChwast
[Obrazek: gfunk.jpg]
Odpowiedz
Tylko się wyluzować złapać zimne piwko i słuchać i czekać do wakacji Big Grin
Odpowiedz
Wow! Git, zawsze się nim jarałem, planuję uzbierać kasę i na boże narodzenie kupić sobie dyskografię.
''Złapać zimne piwko'' - no ja muszę się wstrzymać na wodzie niegazowanej lub gazowanej.
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Świetna produkcja i ta Ill Camille zajebiście rapuje - jaram się.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości