Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spice 1
Mój ulubiony raper. Jeden z najlepszych w West. Moja ulubiona nuta to Welcome To The Ghetto
Odpowiedz
Ja ostatnio strasznie jaram się kawałkiem "No Real G'z"
Odpowiedz
a ja Hydraulics On It (Julio G. Westside Remix) chociaz to nie g-funk ale co tam Wink
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz
Spice 1 to kozak jakich mało. Bardzo dobry raper, mój ulubiony kawałek to "Dumpin' em in ditches".
Odpowiedz
(25-03-2009, 14:03:26)COP_KILLA napisał(a):  Ja ostatnio strasznie jaram się kawałkiem "No Real G'z"

Jeden z najlepszych numerow Spice'a po roku 2000 - pierwsze 2 zwrotki sa zajebiste!

Jaram sie tez nowym singlem:

Co ciekawe Spice rapuje na tym kawalku bardzo podobnie do "Dope Fiend's Dinner" 'Paca..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Spice wymiata typowo G Style zajebiste teksty dobre flow !!!

Jeden z najlepszych raperów w historii uwielbiam go słuchać jego płytki mi się nie nudzą i tak już zostanie !!
Odpowiedz
Ostatnio przyszła do mnie płytka Spiceberg Slim
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
Mój ulubiony kawałek z AmeriKKKa's Nightmare (oczywiście oprócz Strap On The Side) :
Odpowiedz
(21-03-2009, 09:45:43)sekacz24h napisał(a):  W 2008 roku został postrzelony w swoim samochodzie i cięzko ranny trafił do szpitala. Na szczęscie wyszedł z tego i przygotowuje nową płyte.

Spice 1 nie został postrzelony w 2008 tylko 3 Grudnia 2007.
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
dzięki Maciaveli98 juz poprawilem.
[Obrazek: sygnatura2v.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości