Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
South Central Cartel
Nie ma chyba osoby co by ich nie znała Big Grin . Czlonkowie zespolu: Havoc i Prodeje DJ Ace, DJ Gripp, DJ Kaos, Havikk The Rhime Son, LV. Prodeje jest jednym z najlepszych producentów na West w dodatku ze swietnym wokalem, wiec polecam ich sprawdzić. Płyta 'N Gatz We Truss jest jedną z moich ulubionych do dziś. Później Havoc & Prodeje super albumki zrobili, najlepszy Kickin' Game, L.V mniej się jarałem, a Havikk wydał też świetną płytkę.

Dyskografia:

South Central Madness (1992, Quality Records)
'N Gatz We Truss (1994, Def Jam)
All Day Everyday (1997, Def Jam)
Concrete Jungle (1999, Mouthpiece Records)
Gangsta Conversation (2001, Kontacc Records)
We Have The Right To Remain Violent! (2002, Kontacc Records)
South Central Hella (2003, Riviera Entertainment)
Westurrection (2005, Native Records)
Random Violence (Re-Issue) (2006, PR)
Tha Hoodz In Us (2006)
Odpowiedz
Jedna z najlepszych grup, chociaż według mnie po All Day Everyday zaczęli robić coraz gorsze albumy. Havoc & Prodeje wydali świetne albumy, w tym mój ukochany "G'z On Da Move", hehe.

A Prodeje oprócz mistrzowskich produkcji ma świetny głos i flow, uwielbiam jego akcentowanie rymów, nawet tych prostych typu "rollin' in my low-low, but I'm not solo" (All Day Everyday).
Odpowiedz
Moja 2 ulubiona grupa . Produkcje Prodeje są dla mnie zaje*ste !Dla mnie wszystkie płyty świetne, to dla mnie debiutem jest "'N Gatz We Truss".Prodeje nie jest dla mnie tylko świetnym producentem , jest również świetnym raperem .Bardzo dobrze akcentuje rymy tak jak napisał nam wcześniej @Marcin .Ogólnie dla mnie są zaje*ści . Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak prawda po All Day Everyday juz nie byli tacy dobrzy a albumu z lat 92-97 to ich najlepsze plytki i wogole Havoc & Prodeje dobre plytki nagrywali
Odpowiedz
Tak ich wychwalacie więc postanowiłem sprawdzić, przesłuchałem na razie album "'N Gatz We Truss" i dobrzy są, nie powiem. Choć jakoś bardzo się nie jaram, muszę obadać jeszcze "All Day Everyday".
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
"All Day Everyday" to najgorszy z najlepszych albumów Big Grin
Odpowiedz
Chyba najlepszy z najlepszych.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
Najlepsi...
cheers to the underground
Odpowiedz
Ale po all day everyday juz nie sluchalem plytek ale mozna sie spodziewac jakie sa ...
Servin' Em Heat,All day everyday i Gang stories moje ulubione tracki
Odpowiedz
All day everyday is da shit!
Odpowiedz