Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snoop Dogg
Dokładnie...za długa płyta, wypełniacze, ba nawet kawałek z Nate Doggiem uważam za nie potrzebny i generalnie słaby, po co Snoop śpiewa jak nie potrafi? Zarapował by parę linijek i było by lepiej...ale początek płyty spoko.
Odpowiedz
Odpowiedz
(16-08-2019, 19:12:12)StayTrue napisał(a):  I kolejny raz to samo. Sporo fajnych kawałków i paździerze takie jak te latino numery, czy ten z Mustardem i YG. Skrócić do np.12 numerów i jest fajnie.

Problem w tym, że niekonieczne te najgorsze kawałki by wyleciały. Na przykład na pewno singiel by został Wink. Zgadzam się, że część kawałków do wyrzucenia, ale wolę dostać płytkę pełną numerów i wybrać sobie te lepsze. Najlepsze utwory Let Bygones Be Bygones, One Blood One Cuzz, Do You Like I Do i I've Been Looking For You. Wintertime in June też spoko, ale zgadzam się z max_g, że lepiej by było jakby Snoop parę linijek zarapował. Generalnie mnie Snoop zadowolił płytką, ale bez szału.
Odpowiedz
Jak dla mnie też dosyć spoko płyta, chociaż zdałem sobie sprawę, że replay value dosyć niskie bo przesłuchałem najlepsze kawałki parę razy i do płyty już mogę nie wracać.
Odpowiedz

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości