Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snoop Dogg
Możliwe, że chodzi o jakąś polską firmę odzieżową [?]. Nie mam pojęcia, nigdy nie zwróciłem uwagi czy ktoś w klipie Dogg'a nosi "polską koszulkę"
Odpowiedz
(30-03-2009, 17:43:06)mironcyo napisał(a):  snoop - chodząca firma - płyty, featy, ubrania, buty, art. spożywcze, filmy, książki...

No i nawet wziął sie za rezyserke. Powstal nie tak dawno przecierz Snoop Doggs Father Hood , Snoop to przecierz jeszcze trener moze nie z prawdziwego zdazenia ale prowadzi "od czasu do czasu" juniorską drużyne futbolistów.. Sprzedał sie czy nie pazerny jest na forse ;D
No ale dla mnie to ikona muzyki i mam nadzieje ze w następnym albumie przypomni nam swoje korzenie. Chociarz słyszałem ze ma stworzyć pare "mocniejszych" kawałków... rock i snoop???????
P-Funk. Uncut Funk. The Bomb.
Odpowiedz
tak czy owak i tak zrobi to zajebiscie, nawet jesli bedzie to rock. jak uslyszalem ze nagral numer country ( 'my medicine') to sie zlapalem za glowe a przeciez powstal swietny numer. tak jak powiedziales to po prostu ikona muzyki. MUZYKI, nie tylko rapu czy tym bardziej g-funku.
Odpowiedz
dla mnie snoop jest kolesiem ktory moze nagrywac sobie co chce, co mu sie podoba - a ja zawsze sprawdze co wyda. wiadomo jednemu podoba sie jego 1 plyta, drugie jeszcze inna - kwestia gustu. dla mnie jest tym raperem ktory mial i ma nadal mocny wklad w to ja wyglada rap.
Odpowiedz
Teraz ma bardziej wkład w to jak wygląda hip-pop jak to mówią Wink
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
wiesz, mozna na to patrzec z dwoch stron - bo tak samo promuje czy wydaje nowe projekty ( eastsidaz i 213 wczesniej , dubbunion w zeszlym roku , niedlugo warzone ). a to ze robi jakies tam ruchy marketingowe czy cos innego - no to co, moim zdaniem na prawo do tego. jakbys byl na jego miejscu i mial mozliwosc robienia nie tylko rapu ale i innych rzeczy np: filmow czy odziezy - to co bys nie robil ??? pewnei zebys chcial sprawdzac sie na innych polach i robic inne ciekawe rzeczy, bo to normlane - ze czlowiek tworczy szuka nowych wyzwan i sprawdza sie w nowych sytuacjach !!!! a jesli o muze chodzi to moim zdaniem moze robic co zywnie mu sie podoba, za to co zrobil wczesniej i jak slad w rapie zostawil - np. wiesz o wiele bardziej jaralbym sie jego produkcjami rockowymi niz jakiegos wytatuowannego pajaca z poludnia !!!!
Odpowiedz
Popieram jrs24, Snoop dalej dobrze promuje dobry West Coast - zarówno to o czym pisał jrs24 jak i nowy skład Hustle Boyz, który ma naprawdę świetne typowe West Coastowe brzmienie. Jeżeli się nie rozwijasz to się cofasz i Snoop dobrze o tym wie dlatego eksperymentuje, rozkręca biznesy, show telewizyjne, drużyny sportowe, pomaga biednym. Za to można mieć dla niego tylko szacunek.
Odpowiedz
Snoop powinnien odlozyc majka i skupic sie na interesach - wyrobil sobie zajebista pozycje z showbiznesie i powinnien z tego korzystac zajmujac sie swoim labelem. Doggystyle Records mogloby z powodzeniem zajac pozycje ktora od zawsze nalezala do Death Row i stac sie przewodnim labelem na zachodnim wybrzezu - miejscem gdzie mlodzy raperzy moga sie zglaszac ze swoimi demowkami..

Snoop powinien wlasnie skupic sie na promocji Westu - ma do tego odpowiednia pozycje i budzet napewno tez ale nie wiedziec czemu olewa to w chuj. Nie mowcie mi tu o promocji Dubb Union bo nikt oprocz hardkorowych fanow o tej plycie nie slyszal a dzisiaj niestety sam napis "Snoop Dogg Presents" i teledysk na Youtube'a nie starcza zeby osiagnac porzadna sprzedaz i Snoop jako jeden z glownych graczy mainstreamu powinnien zdawac sobie z tego sprawe. Dzis liczac na sukces nowych graczy musisz ladowac w nich tyle ile ladujesz w siebie - bez tego nic nie osiagniesz!

Zostajac w temacie polecam sobie sprawdzic ten wywiad Crooked I'a w ktorym wlasnie mowi on o promocji nowych skladow na zachodzie i jak to powinno wygladac:

http://www.youtube.com/watch?v=IwbRC7cw6mY&feature=channel [od 10:40 do konca]
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
dla mnie moze nadal sobie nagrywac i robic swoje plyty - czemu nie, jezeli ma nowe pomysly i wychodzi mu to dobrze. wiadomo ktos powie bo Ego Trippin nie jest jak Doggystyle - no bo nie moze byc: inne czasy, inna muza, inny Snoop. nie mozna robic caly czas tych samych plyt, o tym samym, w tym samym stylu.

hardkorowym fanem napewno nie jestem ale Dubb Union znam hahahahahha, nie z powodu ze Snoop to promowal, tylko z obecnosci Soopafly'a !!!!

z ta promocja to ciekawy wsumie temat, bo tez sadze ze Doggystyle Records moglby stac sie drugim Death Row na zachodzie, tylko zeby tak sie stalo Snoop musialby skupic sie jednak w wiekszym stopniu na promocji innych ciekawych rzeczy niz na swojej karierze. przeciez masa dobrego materialu moglaby wyjsc, napewno by zgarnal ciekawe osoby juz znane, na jakeis fajne projekty i do tego jeszcze mlodzi dobrzy raperzy !!!!! no ale jest jak jest mozemy tylko sobie gdybac, ja zawsze siegne po cos nowego od niego i sprawdze a jezeli uda mu sie jeszcze cos ciekawego wypromowac no to jeszcze lepiej. z niecierpliwoscia czekam na Warzone - mc eiht, kam i goldie loc na jednej plytce Big Grin kozaczek bedzie cos czuje
Odpowiedz
Masz troche nieaktualne informacje bo projekt Warzone zostal zarzucony jakis czas temu i ta plyta nie wyjdzie chyba ze wycieknie do netu ale watpie zeby byla skonczona - kawalkow troche napewno nagrali ale czy ktorys z nich oprocz "Damn" trafilby na plyte, nie dowiemy sie nigdy..

Druga sprawa to Snoop - nikt nie oczekuje od goscia zeby nagral drugie Doggystyle bo nigdy to mu sie nie uda i nie chodzi mi tutaj o warstwe muzyczna ale o same teksty. Snoop obnizyl poziom strasznie pod wzgledem liryki zarowno swojej jak i tej ktora pochodzi od jego ghostwriterow, skoro pozwala zeby taki Shawty Redd czy jak on tam ma pisal mu teksty, takie slabe teksty..
Ego Trippin' to slaby album i w chuj niespojny - zauwazyl to chyba kazdy fan Snoopa, ten wiekszy i mniejszy. Fakt ze album nie dobil w stanach nawet do zlota mowi sam przez sie..
Poprzednie jego plyty byly lepsze i gorsze ale zadna z nich nei miala problemu ze zdobyciem platyny w US - nawet takie gowno jak R&G ktore oceniam jeszcze gorzej niz Ego Trippin'..

Przecieki z nowego albumu wskazuja na to ze bedzie jeszcze gorzej i nie chodzi mi tutaj nawet o to ze gosc eksperymentuje z brzmieniem, niech to robi ale potrafi chyba nadal odroznic dobry kawalek od gowna..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości