Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snoop Dogg
Ja słyszałem różne opinie na temat Malice in Wonderland, sam Snoop mówił, że będzie to raczej bardziej rockowy album ale potem w jakimś wywiadzie przeczytałem, że ma być to dobry uliczny album więc ja już sam nie wiem. Nie słyszałema by Pharell miał wystąpić na Malice, a Dre owszem i ma nawet wyprodukować ten album, a wątpie aby Dre produkował jakiś pop czy rock więc mam duże nadzieje. Co do Ego Trippin i TBCT to ja wole The Blue Carpet Treatment bo mimo wszystko jest to album gdzie Snoop rapuje, a nie podśpiewuje Tongue Ale musze przyznać, że po kilku przesłuchaniach strasznie mi się Ego Trippin spodobało, ale jednak jego najlepsze lata to lata '90 na czele z Doggystyle i No Limit Top Dogg Smile
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
@Marcin - Pharrell może zaśpiewać jakiś refren Smile .Ja mam cichą nadzieję , że to będzie powrót starego dobrego Snoop'a .
Odpowiedz
Ja nie trawię Pharrella. Dla mnie obecność Pharrella oznacza słaby album.
Odpowiedz
Dokłanie, ja wolę się wczuwać Snoopa gangsta "Pieski styl" hahaha niz słuchac podśpiewywania jakiegos leszcza (czyt. Pharrella). Z niecierpliwością czekam na jego nowy album "Malice In Wonderland". Wiecie kiedy to nastąpi?
' Twist Up Grapes '
Odpowiedz
W wrześniu tego roku chyba ma być premiera, ale nie jestem pewien Tongue
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
'Ja nie trawię Pharrella. Dla mnie obecność Pharrella oznacza słaby album.' Dokładnie, zgadzam sie, ten koleś mnie irytuje jak mało kto. Co do 'Malice' to mimo wszystko nie wyobrażam sobie Snoopa rockowca Big Grin ale możliwe, że będzie to coś w klimatach pop/r'n'b
Odpowiedz
ten snoop już mnie powoli wkurwia niech odjebie porządne gówno a nie się bawi
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
Snoop może już tylko bawić się w różne klimaty, lekkie zmiany styli bo przyda się coś świeżego gówna co nie?! hahaha
Na przykład podam "Sexual Eruption" które chociaz mnie zszokowało na początku, wleciało w ucho. Nie moge się doczekać z czym wyskoczy teraz hahaha Na pewno będzie pocisk! Wink
' Twist Up Grapes '
Odpowiedz
snoop - chodząca firma - płyty, featy, ubrania, buty, art. spożywcze, filmy, książki...
ostatnia płyta jaka jeszcze słuchałem to r&g masterpiece; snoop zaczął odchodzić od tego klimatu który stworzył na doggystajlu i nie słucha się go już tak przyjemnie teraz jak kilka lat temu; ale ogólnie szanuje i lubię
Beatin up on your ear drums with some of that G Funk
Some of that gangsta funk
Some of that ghetto funk
Call it what you want, just don't forget the G
Odpowiedz
Zszedł na psy - ciekawe przy jego ksywce, prawda? Ja myślę że stało się to po opuszczeniu No Limit Records, najpierw robił z siebie pimpa, później imprezowego rapera, zaliczył nieudany powrót do gangsterki i próbował sił w muzyce disco i country. Oczywiście "Doggystyle" to materiał który rozpierdala na łopatki, jedna z lepszych płyt G-Funkowych. Moje ulubiony kawałki to "Who Am I?" - po prostu majstersztyk "Dr. Dre", masa funkowych sampli, bardzo dobrze ze sobą współgrających, oraz "Just Dippin'".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości