Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 4.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snoop Dogg
No nie była ale posłuchaj sobie jego kawałki jak był jeszcze Lil Bow Wow.
Odpowiedz
wg. mnie Bow Wow jest cieniutki...
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
(15-03-2009, 21:46:02)snoop napisał(a):  No nie była ale posłuchaj sobie jego kawałki jak był jeszcze Lil Bow Wow.

Wtedy był lepszy niż teraz.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
Snoop wypromował lepszych raperów niż Bow Wow...
Odpowiedz
Snoop nie powtarzalny styl ale nowe kawałki do dupy nie które sa, wole starszego Snoop'a.Z nowszych to dobre jest 10 lil'crips, Vato i jeszcze tam pare.
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
No to Ego Trippin czy jakoś tak to był chyba żart :X i jeszcze Ci ghostwriterzy.
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
Na Ego Trippin jest jeden przekozacki kawałek, "Life of da Party" z Too Short'em. Reszta to wiadomo, porażka. Jego wcześniejsza płyta "Tha Blue Carpet..." była jednak zajebista, ciekawi goście, ogólnie był ten zachodni klimat. Chciałbym, żeby jego kolejny album też tak wyglądał, choć wątpię że tak będzie...
Odpowiedz
Hehe a dla mnie "Life Of da Party" jest beznadziejny, a jest kilka innych naprawdę bardzo spoko, np. "Press Play", "Neva Have 2 Worry", "Sexual Eruption" (wg mnie w pełni udany eksperyment), "Been Around tha World", "My Medicine" (kolejny świetny eksperymentalny track) "Those Gurlz", "One Chance (Make It Good)" czy "Can't Say Goodbye".

"Tha Blue Carpet Treatment" miało kilka dobrych kawałków, "Ego Trippin'" ma jeszcze więcej - wg mnie Snoop robi coraz lepsze albumy i spodziewam się, że "Malice In Wonderland" będzie jeszcze lepsze.
Odpowiedz
(16-03-2009, 12:10:52)Marcin napisał(a):  Hehe a dla mnie "Life Of da Party" jest beznadziejny, a jest kilka innych naprawdę bardzo spoko, np. "Press Play", "Neva Have 2 Worry", "Sexual Eruption" (wg mnie w pełni udany eksperyment), "Been Around tha World", "My Medicine" (kolejny świetny eksperymentalny track) "Those Gurlz", "One Chance (Make It Good)" czy "Can't Say Goodbye".

"Tha Blue Carpet Treatment" miało kilka dobrych kawałków, "Ego Trippin'" ma jeszcze więcej - wg mnie Snoop robi coraz lepsze albumy i spodziewam się, że "Malice In Wonderland" będzie jeszcze lepsze.
Hehe każdy ma inny gust. Jak dla mnie to Blue Carpet był bardziej west coast'owym albumem, był to tak jakby powrót do korzeni. Nawet sami goście o tym świadczą, Ice Cube (świetne zwrotki w LAX), DPG, Eiht czy Game. Natomiast na Ego Trippin bądź co bądź jest jednak trochę inna muzyka, którą ja osobiście jakoś się nie jaram.

Co do "Life of da Party" - jak dla mnie to świetny kawałek, szczególnie dzięki obecności Too Short'a, który zarzucił bardzo fajną zwrotką. "Sexual Eruption" po kilku przesłuchaniach też mi się spodobał, natomiast do "My Medicine" nie mogę się jakoś przekonać.
Odpowiedz
No dokładnie, gust.

Zobaczymy co Snoop wyczaruje na Malice In Wonderland, mistrzostwem byłby powrót do g-funku. Niestety na albumie ma wystąpić Pharrell, co nie wróży dobrze.

Z drugiej strony ma być Dre, co jest dobrym znakiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości