Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapbacki lat 90, szansa dla kolekcjonerów
Witajcie Big Grin
Nie raz czytałem na forum jak bardzo poszukiwane są snapbacki z lat 80-90 o klasycznym kształcie. Wcale się nie dziwię, bo sam w takich chodzę, ale znalezienie ich nie jest łatwe w Polsce, a już szczególnie ligi NFL.
Mam teraz szansę dostać ze dwie takie czapki od znajomych. Wiem napewno, że będą drużyn Lakers i Chicago Bulls. Na ile je wycenię to zobaczymy, bo nie wiem w jakim byłyby stanie, napewno jakieś straszne nie są, z tego co wiem.Lakersów jest fioletowa, Chicago Bulls czarna, obydwie z metkami oficjalnymi NBA.Oczywiście sama klasyka, daszek zielony od wewnątrz ^^
Pytanie teraz, czy byliby zainteresowani bo nie wiem czy je brać.
EDIT: jest szansa że skołuję jeszcze czapkę od Startera druzyny Boston Celitcs i jakąś nieznaną czerwoną.
Odpowiedz
Jestem chętny na czapkę Lakersow.
Postaraj się jak najszybciej wstawić zdjęcia
Jeśli będzie w dobrym stanie to biorę.Smile
Odpowiedz
Jak znajomi dotrą to zdjęcia zrobię, myślę że jest w dobrym stanie, jak na snapa z 90 lat. Zresztą mówiłem im, że zniszczonych nie chcę, więc chyba mnie zrozumieli Smile Jest fiolteowa i ma zielony spód, tyle mi o niej wiadomo.
EDIT: Spytałem się znajomego jak ta czapka wygląda, podesłał mi link z neta podobnej: http://www.fasinfrankvintage.com/wp-content/uploads/2013/11/vintage_LA_Lakers_snapback_hat_276.jpg Jest to coś takiego. Fajna jest, nie powiem, klasyczny snap Lakersów.
Odpowiedz