Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapbacki (Czapki lata 90 Eazy-E , LA)
Wygląda poprostu na zwykłego snapbacka...Nie widać żadnych logo firm, więc nikt Ci raczej nic nie zidentyfikuje.Poszukaj podobnego snapa na necie i tyle, ale jeśli liczysz na wygląd snapów z 90 lat to przygotuj portfel na Ebaya Big Grin
Odpowiedz
"Zwykły snap" a jednak nigdzie nie mogę ich wypatrzeć ;c może ktoś tu je sprowadza ;O (?) dzięki za pomoc Wink)
[Obrazek: gang_starr_fill_1.jpg]
Odpowiedz
No, udało mi się dorwać snapa Los Angeles Raiders Big Grin
[Obrazek: 1eyw.jpg]
Co o nim sądzicie? Wink

Edit: Heh, wiem że tu mało kto zagląda, ale zobaczcie na tego snapa: Genuine Merchandise z 90 lat.
[Obrazek: 8w6w.jpg]
Chciałem White Sox, znalazłem.Co prawda długo to zajęło, ale polecam wszystkim, którzy chcą Vintage'owe czapki przeglądać tablice i allegro, ale nie wpisując np. "Snapback white sox" tylko inne rzeczy np. "czapka sox" bo dużo ludzi nie wie nawet, jak cenne rzeczy mają Big Grin Pod opcją "Kaszkietówka" też można znalezc snapy i fullcapy xd
Odpowiedz
Pięknie się prezentują ! Smile zaraz rozpoczynam poszukiwania ;D
[Obrazek: gang_starr_fill_1.jpg]
Odpowiedz
Ja nadal na swoim celowniku mam snapbacka Compton Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Z Boopa jest Compton jakbyś szukał Wink I stostunkowo niedrogo, ale jak wiadomo nie jest to ten fajny krój z 90 lat...Najlepiej poszukać fajnych snapów po tablicy wpisując jakieś nietypowe rzeczy, ludzie którzy to mają często poprostu kiedyś zdobyli i nie wiedzą jaką to wartość prezentuje Big Grin Soxa nabyłem od kolesia który chyba nawet nie wiedział, że taka drużyna jest, a Raiders od takiej babki, która ją wyprała, ale udało się przywrócić stary wygląd.Na necie są tony filmów jak się to robi.
Odpowiedz