Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapbacki (Czapki lata 90 Eazy-E , LA)
Ja mam podobnego full-capa New Ery co powyżej, tylko od dołu jest zielone i z boku jest znaczek Dodgers. Ten po prawo ma ładniejszy kolorek, nie ?
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
ciemniejszy ładniejszy !
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Kojarzy ci się głównie z NBA, bo takie rozprowadzano w Polsce. Wystarczy obejrzeć kilka old schoolowych klipów i wiadomo jakie czapki się kiedyś nosiło, snapback > fullcap.
Odpowiedz
(11-11-2011, 21:14:35)Rutran napisał(a):  Kojarzy ci się głównie z NBA, bo takie rozprowadzano w Polsce. Wystarczy obejrzeć kilka old schoolowych klipów i wiadomo jakie czapki się kiedyś nosiło, snapback > fullcap.

Żyjemy w takich czasach ze tak jest spostrzegane. Mi to bez róznicy czy Fullcap czy Snapback ale Na zdjeciach samych czapek Fullcapy wyglądają ładniej. A Snapbacki maja to do siebie ze ktoś z długimi włosami może nosić i przekładać włosy przez tą dziurę.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
(11-11-2011, 21:14:35)Rutran napisał(a):  Kojarzy ci się głównie z NBA, bo takie rozprowadzano w Polsce. Wystarczy obejrzeć kilka old schoolowych klipów i wiadomo jakie czapki się kiedyś nosiło, snapback > fullcap.

zgadzam się w 100% z Rutranem.
Fullcap'y są spoko, ale snapback'i dla mnie są "zajebistrze".
Odpowiedz
Snapback się tym różni od fullcapa, że można dostosować go do każdej głowy (one size fits all), ma trochę inny kształt (m.in. niższy przód czapki) oraz mniejszy daszek. Oczywiście cechy te dotyczą throwback snapów takich firm jak Starter, American Needle, Sports Specialties, Logo 7, Logo Athletics, Annco, Reebok...
Odpowiedz
Ludzie spójrzcie na ten czerwony Snapback Big Grin o wiele "zajebistrzy" niż ta "garnkowata" new era Smile
Ja za ten snapback bym się dał oskalpować Smile

http://www.youtube.com/watch?v=sdmwZxWfbCo&feature=relmfu

Mniam Smile
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
nawet, nawet.
Ale są duuuużo lepsze. ;]
Odpowiedz
To daj jakieś fotki z chęcią uraduje swoje oczy widokiem tych cacuszek .
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
(22-11-2011, 22:29:44)Ice Cube napisał(a):  Ludzie spójrzcie na ten czerwony Snapback Big Grin o wiele "zajebistrzy" niż ta "garnkowata" new era Smile
Ja za ten snapback bym się dał oskalpować Smile

http://www.youtube.com/watch?v=sdmwZxWfbCo&feature=relmfu

Mniam Smile Ja jeżdżę na desce i myślę że na wiosnę trzeba skołować parę snapbacków żeby przykozaczyć trochę Tongue muszę mieć ten snapback ! jest zaje...
kozacki !
pzdr!

chcesz taki snapback ? od 50 do 80$ mogę sprowadzić od zaraz.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz