Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapbacki (Czapki lata 90 Eazy-E , LA)
Witam , widziałem pare tematów na temat oldschoolowych czapek z lat 90' i mowa tu o snapbackach czyli czapkach , na allegro oferty są skąpe i w większości są to kolorowe czapki ( np. charlotte hornetts albo chicago Bulls) . Ja mam dojście do takich czapek New Ery (znajomy z USA) , nowych oryginalnych snapbacków . Posiadam konto na allegro z ponad tysiącem pozytywnych komentarzy ( zero negatywów) także jeżeli ktoś jest zainteresowany z forum na życzenie mogę wystawić takie czapki (Trochę potrwa sprowadzenie mniej więcej tydzień jeżeli parę osób się zdecyduje) . Żeby to było opłacalne i cena w miarę to muszę zamówić min. 10 sztuk takich czapek więc lepsze byłyby zamówienia zbiorcze. Co do ceny to żebym na tym nie tracił i żeby nie była ona za duża to byłoby koło 50 złotych od sztuki. Radość z takiej czapeczki niesamowita , wiem bo sam mam ich kolekcję i na mieście gwarantuję wam , że nie spotkacie nikogo (słowem nikogo) kto by takowe posiadał . Sam ich długo szukałem bo lubię specyficzny klimat Los Angeles z lat 90' , który znam tylko z teledysków a niewątpliwie czapki te są ich symbolem.

Pozdrawiam i jeśli ktoś jest chętny to proszę się wpisywać w temacie lub na prywatną wiadomość

P.S
W załączniku przykładowe czapeczki oferta tego sprzedawcy od którego znajomy kupuje jest dużo wieksza , mogę wrzucić całość na forum jeśli zajdzie taka potrzeba.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
wydaje mi się, że czapki w latach 90 nie były takie , tzn. te co pokazałeś to są takie wielkie hełmy co wchodzą na uszy z prostym daszkiem, takie w jakich chodzi dzisiejsza młodzież, różnią się tylko tym ze maja zapięcie z tyłu
jak się mylę to napisz, ale tak wyglądają na tym zdjęciu
Odpowiedz
Nie mylisz się, wszystkie new ery z prostymi daszkami tak wyglądają, co prezentuje się śmiesznie.

To że dodali tylko pasek z tyłu do zwykłego, "nocnikowatego" modelu nie czyni tych czapek klasycznym snapbackiem. Klasyczne kroje, takie jak na większości teledysków to tylko od firm: Sports Specialties, American Needle, Reebok, Starter

Gdybyś zamawiał z którejś z tych firm, to kupil bym jedną sztuke, natomiast new ery nawet bym za darmo nie przygarną
Odpowiedz
Dokładnie tak jest, prawdziwe snapbacki mają inny krój, mniejszy daszek i nie są "rądlowate" (albo "nocnikowate" jak to kolega wyżej napisał). Jeśli ktoś poszukuje klasyki to niestety pozostaje głównie ebay...
Odpowiedz
Albo lumpeks Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Hmm jak będe miał aparat i czapki przyjdą za tydzień lub dwa to zrobię porównanie tak się składa , że mam czapki sport specialties los angeles lakers , chicago bulls jeśli czapki od new ery będą inne i tak jak mowicie rondlowate to zwracam honor , ale jestem przekonany , że to są normalne snapbacki . No cóż jak przyjdą do mnie to dam znać Smile
Odpowiedz
Podbijam czapeczki typu Snapback ! Ale nie te od New Ery.
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
(29-09-2011, 20:48:59)NineTwo napisał(a):  Podbijam czapeczki typu Snapback ! Ale nie te od New Ery.

Dlaczego nie NEW ERA'a ? Hee!
Ziom NEW ERA wypusciła taką VINTAGE SERIE SNAPBACKÓW,ze HOO..HOO..
rzecz jasna ze wszytsko zalezy od wymagań klienta,co,jak, kto nosi!

ostatnio sprowadziłem kilka Snapbacków, od róznych producentów, Starter,Mitchell & Ness,American Needle i New Era

Jak ktoś preferuje klasyczny kształt " SB " to polecam THROWBACK " od American Needls,są dobrze wykonane,ale trzeba być czujnym bo pojawiło się duzo FAKEÓW!

Co do Mitchell & Ness,te natomiast mają strsznie wysoki stan od FRONTU ,szczególnie te które posiadają DUZE LOGO na Froncie, ale tak czy siak są bardzo dobrze wykonane.. tak jak napisalem wczesniej trzeba być czujnym bo są FAKE'III,zwykły klient który,nie zna się na temecie, dostaje WAŁA! proste

Ja ostatnio dostałem taki "THROWBACK RARE SNAPBACK" zaprojektowany tylko i wyłącznie dla jednego ze sklepow w USA.

HOYAS!

[Obrazek: fyl6yg.jpg] [Obrazek: 1zf7ybt.jpg]

[Obrazek: 1zgg83q.jpg] [Obrazek: mtxism.jpg]

[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
wole coś ala NY albo Kapelusz albo Bandana : D
Odpowiedz
spoko,fajnie masz.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz