Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Słoneczne" g-funkowe albumy
Tak właśnie moje myśli zmierzały do xl middleton'a. Choć znam go od dawna to jeszcze nie zagłębiałem się w jego dyskografię bo i tak mam mega dużo rzeczy do sprawdzenia Tongue thx
Odpowiedz
(16-04-2013, 19:31:11)Krazy Quik napisał(a):  A co polecicie z nowszych rzeczy typu 2000 z hakiem i wzwyż?

Niejestestem specem po latach 2000 ale moze te pozcyje, pewnie przez ciebie dobrze znane

Lil Half Dead-Dead Serious
Roscoe - I Luv Cali
XL Middleton - Barliament Drunkadelic
DS455 - To My Self Believe Yourself
Mausberg - Non Fiction
Roger Troutman II - The Second Coming
Suga Free - Just Add Water
DJ Quik - Trauma
Foesum - U Heard Of Us
Warren G - In The Mid-Night Hour
Kurupt - Space Boogie: Smoke Oddessey
Soopafly - Dat Whoopty Woop
Tha Eastsidaz - Duces ‘N Trayz: The Old Fashioned Way
B-Legit - Hempin’ Ain’t Easy
DJ Quik - Balance & Options
Dove Shack, The - Reality Has Got Me Tied Up
213 - The Hard Way
Suga Free - The New Testament
Kokane - Dr. Jekyll & Mr. Kane [Unreleased]
Lifestyle - Liquid Cocaine
DJ Glaze - Ultimate Collaboratio
DJ Quik - Under Tha Influence
Shade Sheist - Informal Introduction
Bad Azz - Personal Business

Na szybko co przyszło do glowy po 200r ale nie wszystkie albumy sa w 100%g-funkoweCool
Odpowiedz
Masz rację dużo pozycji dobrze znanych i przesłuchanych,ale jest kilka pozycji których nie znam. Np co to za Lifestyle? :]
Dzięki za pomoc :]
Odpowiedz
Odświeżam temat. Pogoda za oknem coraz lepsza, to i coś dobrego do posłuchania by się przydało. Coś z mało znanych rzeczy najlepiej.

Ja od siebie mogę polecić np.  DMS - The Playoffs, czyli drugi album tej ekipy z Seattle

Następnym jest That Nigga Winfree ‎– Somethin 2 Ride To. Album nagrany w 1997 roku, wypuszczony w 2011 jeśli się nie mylę. Bujające bity, dużo talkboxa.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości