Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slaughterhouse
OK, trzeba nadrobić zaległości w newsach.

Ostateczna data premiery albumu "Welcome To: Our House" to 28 sierpnia.

Tracklista:

1. The Slaughter (Intro)
2. Our House (Feat. Eminem & Skylar Grey)
3. Coffin (Feat. Busta Rhymes)
4. Throw That (Feat. Eminem)
5. Hammer Dance
6. Get Up
7. My Life (Feat. Cee Lo Green)
8. We Did It (Skit)
9. Flip A Bird
10. Throw It Away (Feat. Swizz Beatz)
11. Rescue Me (Feat. Skylar Grey)
12. Frat House
13. Goodbye
14. Park It Sideways
15. Die
16. Our Way (Outro)

Deluxe version:

17. Asylum (Feat. Eminem)
18. Walk Of Shame
19. The Other Side
20. Place To Be (Feat. B.o.B)

Potwierdzeni producenci: Just Blaze, J.U.S.T.I.C.E. League, Hit Boy, Boi-1da, Alex da Kid, Streetrunner, Mr. Porter, Marshall Mathers, Luis Resto, DJ Khalil, The Alchemist, No I.D..

Dodatkowo w piątek wychodzi EP-Mixtape we współpracy z DJ-em Dramą z cyklu Gangsta Grillz pod tytułem "On The House. Tracklista:

Weight Scale
Who I Am f. SLV
Juggernauts f. Eminem
All I Want f. Eminem
See Dead People
Gone
Mama
Black Hippy collaboration (title unknown)

Jeden z tracków już jest w necie:

Także widać, że jeśli Rzeźnicy chcą, to potrafią. Weight Scale wypierdala praktycznie cały rok, niestety obawiam się, że mixtape będzie o wiele lepszy od albumu, mimo że będzie jak widać bardzo krótki. Ale mała ilość gości, zajebiści producenci zwiastują dobrze, mam tylko nadzieję, że single były najsłabszymi trackami z albumu.
Odpowiedz
^^^^^^
starsznie nudny ten kawalek jak cala plyta ma byc taka plus te 2 single to bedzie mega srednio niessty
Odpowiedz
To track z mixtape'u.
Odpowiedz
prawda jest jedna i prawda jest taka a niektórych zaboli (wiem kogo) od Royce i Ema nie ma lepszych rozpierdalaczy Smile
NI HUHU
Odpowiedz
"When I ghostwrite for niggas, I’m speaking through them, I’m really just a ventriloquist" Haha Big Grin

Royce i Crooked świetnie do siebie pasują i słuchanie ich na wspólnych nagraniach to zajebista sprawa. Bez gadania, są liderami tej grupy i tak zostanie.

Niedługo przekonamy się co usmażyli na ten album, mam nadzieje na solidną pozycję. Okładka okropna, slaughterhouse to w końcu krwawa rzeźnia a nie jakiś domek basenikiem dla dzieci. Mierny pomysł ale nie to jest ważne, zobaczymy jak muzycznie im to wszystko wyjdzie po opieką Eminema

Odpowiedz
nareszcie jakis porzdny track chociaz tez dupy nie urywa

http://rapdose.com/2012/08/09/slaughterhouse-goodbye
Odpowiedz
Track zajebisty, jedyny mankament tego tracka to to, że nie ma na nim najlepszego rapera w grupie. Coraz mniej martwię się o ten album i jestem pewien, że Rzeźnicy potwierdzą, że są najlepsza grupa w grze obecnie.
Odpowiedz
Cytat:Rzeźnicy potwierdzą, że są najlepsza grupa w grze obecnie.

loooooooooooool
Odpowiedz

No i gra pozamiatana.
Odpowiedz
Jaram się chłopakami, dobrze że się pojawiła ekipa w takim składzie czekam na Welcome to: Our House, See Dead People wymiata.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości