Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slaughterhouse
chlopaki mysla juz o nastepnej plycie w przyszlym roku oraz ostatnio doszly informacje o przyjeciu do grupy przedstawiciela z poludnia Dodgy

"This shit is like a strategically built together puzzle," Royce said. "The puzzle could only fit four pieces...There's a lot of n*ggaz from the South that can spit. If I want just straight up lyricism, then it would have to be a T.I. or a Lil Wayne. If I wanted to go based off of Ol' G status, and who I personally like, I would say Bun B. I mean he supports n*ggas. He's been supporting n*ggas since day one. He's a real n*gga, not to say Lil Wayne or T.I. aren't, but like I said, to me, there's just more that goes into just straight up spitting. Yeah Lil Wayne and them n*ggas could spit."

hmmmmm Confused jezeli lil cos tam jest pierwszy w kolejce to ja dziekuje nawet nie sprawdze albumu nastepnego - masakra nie dosyc ze maja cienkiego buddena to jeszcze lil cos tam chca - po jaki kij ??????????? HuhHuhHuh co bedzie w refrenach lolipop spiewal - no prosze ja was Confused pomysl z Bun B jest lepszy i juz bardziej strawie
Odpowiedz

remixy Travisa zawsze sa zajebiste i lepsze od orginalu hahahah i Bun B nawet jest - kawalek gniecie - orginalu nie lubei - nie podoba mi sie ale ten remix - mistrzostwo
Odpowiedz

narazie tylko crooked i royce oraz goscinnie bun b - niedlugo caly kawalek z cala czworka na majakach, kawalek ma sie znalezc na Bar Exam III !!
Odpowiedz
nowy kawalek

a teraz jakby ktos sie zastanawial gdzie to slyszal to sluze orginalem

hahaha jak juz trezba samplowac hity dyskotekowe do rapowych kawalkow to nie wyglada to ciekawie a wrecz mega choojowo - czyzby ci krolowie undergroundu sprzedali sie zanim nawet zaczeli porzdnie swoja kariere
Odpowiedz
Ten nowy kawałek to jakiś żart?
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
Paradoksalnie w intrze do teledysku koles oglada eminema i kreci z niedowierzaniem glową...bitch please....
Odpowiedz
hahaha kto im robil ta okladke bo ja bym zrobil lepsza w paint'cie

[Obrazek: slaughterhouse-welcome_to-our_house-lg.jpg]
Odpowiedz
Nie no, okładka może być, bekowa trochę, ale do "klasy" okładek K Rino czy chłopaków z No Limit się nie umywa.

Nie wypowiadałem się w tym temacie, aż dziwne, więc teraz się wypowiem. Saughterhouse to jak na teraz najlepsza grupa w rapgrze. Są mistrzami w każdej dziedzinie rapowego rzemiosła. Teksty? Generalnie genialne, czasem zdarzy im się słabszy lirycznie track, ale to chyba jeden na płytę. Flow każdy ma przynajmniej dobre, przy czym Joell ma najsłabsze a Royce najlepsze. Technicznie, to nawet Joell, który lekko odstaje w innych elementach nadrabia. Uzupełniają się świetnie i bardzo dobrze maskują swoje nieliczne wady. Royce nie pierdoli o swoim kutasie i broni, Joey nie przynudza jak czasem mu sie zdarza, Crooked w ogóle coś robi (Big Grin) a Joell próbuje gonić resztę. LP z 2009 rozpierdoliło system i myślę, że obok Tech N9ne'a i Fabolousa był to najlepszy album roku. Single z drugiego albumu jednak nie napawają jakimś optymistycznym nastrojem. Hammer Dance to kozak, mimo braku zwrotki najlepszego mc składu, ale wciąż do tracków z pierwszej płyty to nie ma podjazdu. My Life jest co by tu dużo nie mówić trackiem dla radia, ale w sumie jakiejś słabizny też nie ma. Wszyscy pojechali znakomicie, teksty są dobre (choć jak na nich to słabo-średnie), bit też (w końcu Streetrunner), tylko refren nieco wkurwia. Mimo wszystko stać ich na o wiele, wiele więcej i liczę na zajebisty album, choć te single tego nie wróżą. Wystarczy spojrzeć, jakie poprzedni album miał single. No, ale to Shady Records i mam nadzieję, że chłopaki zgarną pierwszą platynę, a Em wypromuje ich lepiej niż Yelawolfa, który nawet złota nie miał.
Odpowiedz
^^^^^^^^^^
hahahah tak porywnywac Pen N Pixel to tego badziewia dobre ich okladki przynajmniej wygladaly bekowo i odzwirdziedly teamtyke plyty gdzie tu ewditenie widac ze jest to robione przez jakiegos typa ktory o projektowaniu nie ma zadnego pojecia i chyba tylko slepa osoba tego nie widzi

i nie sa najlepsza grupa a rapgrze bo do takiej daleko im jeszce brakuje moze jak wydadza dobry album w koncu to bedzie im blizej bo sa grupy duzo lepsze na chwile obecna, z tego co mozna uslyszec bo doborze singli to to moze byc komercyjna miernota czego dododem jest singiel oparty na dykotekowym samplu brzmiacy beznadziejnie
Cytat: LP z 2009 rozpierdoliło system
chyba srednioscia
hahah jak sie slyszalo 5 albumow to moze bo ten album jest taki se co najwyzej i nie jest nawet w 10 najlepszych albumow z tego roku jak ktos potrafi byc obiektywny. jak album ktory brzmi jak kompilacja przypadkowych numorwo moze byc w najlepszej trojce brak mu jakiejkolwiek spojnosci, bity sa ok i to wszytko - album robiony na szybko zeby zarobic na hypie i to niestety slychac
Odpowiedz
Ta okładka to rzeczywiście jakaś pomyłka, troche mam obawy co do tej płyty. Żeby zawartość krążka nie była analogią covera. Będzie D.R.E. na bitach?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości