Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slaughterhouse
[Obrazek: sh3.png]

Slautherhouse

Do grupy naleza: Crooked I, Joe Budden, Joell Ortiz, Royce Da 5'9", nazwa grupy pochodzi od tytulu kawalka pochodzacego z plyty Buddena - Halfway House, w ktorym to po raz pierwszy wystapili razem. Od tej pory cala czworka zaczela nagrywac wspolnie i doszla do wniosku, ze wydadza wspolnie projekt. Wypuscili wspolnie kilka utworow do internetu, takich jak: Onslaught, Move On (Slaughterhouse Remix), Fight Club czy Money on the Floor (Slaughterhouse Remix) oraz jedne street singiel - Woodstock (Hood Hop), w ktorym to goscinnie udzielila sie grupa M.O.P., rowniez wyszly dwa klipy, w tym ostatnio The One promujacy juz wlasciwy krazke, ktory ma ukazac sie niedlugo. Produkcja podkladow na plyte zajely sie takie osoby jak: Focus, The Alchemist, DJ Khalil, StreetRunner oraz Mr. Porter (D12).Ciekawa kwestia jest rowniez zamysl wypuszczenia przez kazdego rapera EPki przed wydaniem plyty, ktorej wydanie zaplanowane jest na sierpien obecnego roku. Do tej pory mielismy okazje wysluchac tylko produkcji Royca - The Revival, ktora wyszla niedawno.

Niektore dotychczasowe nagrania:

Onslaught - http://www.dubcnn.com/media/audio/slaughterhouse-onslaught/
Move On - http://www.dubcnn.com/media/audio/slaughterhouse-moveon/
Fight Club - http://www.dubcnn.com/media/audio/slaughterhouse-fightclub/
Woodstock (Hood Hop) Feat. M.O.P - http://www.dubcnn.com/media/audio/slaughterhouse-woodstockhoodhop/

The One - http://videos.onsmash.com/v/hSaXRLtPJCERPLm7

bardzo ciekawy pomysl wedlug mnie, szczegolnie ze prawie wszyscy mieli dosyc duzo problemow z wydaniem swoich wlasnych debiutow czy nadal maja jak Crooked. interesuajce zestawienie Royca - osoby juz majacej wyrobiona marke w rapie z Crooked - ktory nadal w jakims tam stopniu jest nadzieja zachodu i do tego mlodzi gracze Ortiz i Budden. napewno sprawdze plytke jak wyjdzie czy poszczegolne epki, jak narazie pierwsza Royca nie jest zla tylko lepiej wypadl tam solo w kawalkach niz w utworze z reszta Wink
Odpowiedz
Chłopaki są bardzo dobrzy, czekam na album. "The One" niezły bangierek jezd on. Z całej 4 najlepiej podchodzi mi Royce. Wink Ich mixtape jest niczego sobie Big Grin
Odpowiedz
dostepny jest nastepny utwor chlopakow:

cieniutko moim zdaniem, do tego ten bit Khalila - zaczynam sie obawiac o plytke , bo im szybciej do niej i wypuszczane sa to nowsze tracki to widze - regres !!!
Odpowiedz
[Obrazek: slaughterhouse-cover-450x450.jpg]

Tracklist:

01. Sound Off Produced by StreetRunner
02. Lyrical Murderers (feat. K-Young) Produced by Focus
03. Microphone Produced by The Alchemist
04. Not Tonight Produced by StreetRunner
05. The One (feat. The New Royales) Produced by DJ Khalil
06. In The Mind Of Madness (Skit)
07. Cuckoo Produced by DJ Khalil
08. The Phone Call (Skit)
09. Onslaught 2 (feat. Fatman Scoop) Produced by Emile
10. The Phone Call 2 (Skit)
11. Salute (feat. Pharoahe Monch) Produced by Mr. Porter
12. Pray (It's A Shame) Produced by RealSon
13. Cut You Loose Produced by Mr. Porter
14. Rain Drops (feat. Novel) Produced by Filthy Rockwell
15. Killaz (feat. Melanie Rutherford) Produced by Emile

Odpady:

Onslaught Produced by Scram Jones
Move On Produced by The Kickdrums
Wack Mc's Produced by Red Spyda
Woodstock (Hood Hop) (feat. M.O.P.) Produced by Nottz
Fight Club Produced by Frequency
Slaughterhouse Produced by Scram Jones

kurde szkoda ze odpadl Move On i Woodstock Dodgy
Odpowiedz
jak dla mnie sa slabi,grupka raperow ktorzy solowo nie daja rady,
Odpowiedz
Dla mnie też nic szczególnego, jedynie "On Slaught" mi się jakoś tak spodobało.

3/10
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Jeszcze nie sprawdzalem ale jesli bedzie dobrze to zamierzam sobie kupic ten albumSmile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Sound Off - dobry poczatek albumu - kawalek intro wsumie, najlepszy Ortiz Tongue rozjebal swoim flow zaraz po nim Royce i Crooked, kawalek dla wielbicieli szybkiego flow, najgorzej Budden
Lyrical Murderers Ft. K. Young - jeden z lepszych bitow na plycie, najlepiej polecial Crooked i Ortiz, dobra produkcja
Microphone - produkcja typowo dla Alchemista, jeden z lepszych kawalkow, lirycznie chyba jednak Royce przed Crooked
Not Tonight - srednia produkcja wsumie - po raz pierwszy na plycie wszyscy na podbnym poziomie lirycznym
The One Ft. The New Royales - nie, nie i jeszcze raz Undecided, jak takie cos moglo wejsc na plyte - slaby bit Khalila, lirycznie cieniutko
Cuckoo - nastepny gniot od Khalia Tongue, Crooked najlepiej
Onslaught 2 Ft. Fatman Scoop - srednio jak dla mnie, udzial Fatmana calkiem na minus, lirycznie rozwalil Ortiz, Budden najgorzej
Salute Ft. Pharoahe Monch - dobry produkcja od Mr. Portera, ciekawil mnie jak Monch wyjdzie no i powiem ze rozwalil,- zajebiscie wpasowany w calosc utworu - choc rozczarowanie, ze tylko refren a nie zwrota Dodgy, lirycznie po raz kolejny najlepiej Ortiz Tongue - najbardziej czuje bit
Pray (It's A Shame) - jeden z lepszych kawalkow, bicik palce lizac Big Grin Budden wrescie w kawalku, dobra nawijka Ortiza ale najlepsze na koncu - Crooked rozwalil, ogolnie najlepszy chyba kawalek pod wzgledem pomyslu
Cut You Loose - porzadna produkcja, Crooked i Royce najlepiej
Rain Drops Ft. Novel - najlepszy kawalek na plycie Big Grin, Budden dobrze, Ortiz chyba najlepszy wers na calej plytce, Crooked i Royce na tym samym poziomie i Novel elegancko !!!!! takiego Slaughterhouse chce sluchac Big Grin
Killaz Ft. Melanie Rutherford - slabe zakonczenie albumu, calkiem mi nie pasuje klientka w refrenie, Crooked najlepiej

podsumowujac plytka nie jest zla, ale tez nie powala Tongue, poprostu dobra produkcja. niestety bity kuleja moim zdaniem, w tym Khalil - totalne rozczarowanie Dodgy, slaby srodek plyty. najlepsze kawalki to jak wczesniej nadmienilem - Rain Drops, Pray i Lyrical Murderers, do tego porzadne Sound Off, Salute oraz Cut You Loose. najslabszym punktem tak jak myslalem przed wyjsciem plytki okazal sie Budden Tongue, Ortiz na duzy plus Big Grin - dla mnie najlepsze wersy jakie jego slyszalem Big Grin, Crooked porzadnie - choc czasami w cieniu poprzedniego Tongue i spodziewialem sie jednka troche lepszych wersow, Royce najrowniej moim zdaniem. tak czy siak do plytki bede wracal choc nie moge odzalowac ze nie ma niej Move On i Woodstock - idealnie by pasowaly zamiast The One i Cuckoo Big Grin - szkoda
Odpowiedz
ja też sprawdziłem tą płytkę i podoba mi się na tyle że mógłbym dać jakąś okazyjną cenę za oryginał.
Odpowiedz
(16-08-2009, 15:39:25)Compton15 napisał(a):  ja też sprawdziłem tą płytkę i podoba mi się na tyle że mógłbym dać jakąś okazyjną cenę za oryginał.

Ciezko bedzie z zakupieniem oryginalu bo Koch wytloczyl jedynie 25tys kopii na pierwszy rzut ktore poszly wszystkie i teraz trzeba czekac az dadza nastepna partie do sklepow..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości