Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Single
Odswiezam nieco temat i zapodaje kolejny singiel:

Lil' Malik aka Hershey Loc - polowa duetu Illegal, ktory tworzyl razem z Jamal'em Phillips'em. Mocno stowarzyszony z wytwornia Death Row i chyba najbardziej znany ze swojego goscinnych wystepow w utworach "Pump Pump" Snoopa i "Cyco-Lic-No" DPG. W 1995 roku po rozpadzie grupy Illegal wydal w Rowdy Records singiel "Malik Goes On" ktory zawieral kawalki "Hennessee" i "Malik Goes On" ktory przedstawiam ponizej:

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Przedstawiam następny singiel,koleś pochodzi z Phoenix w Arizonie i nazywa się Ernest Dye,ten singiel został wydany w 1995 roku.

Odpowiedz

H-Bomb feat. Roger Troutman - Playaz Need No Love
Przedstawiam wam singiel który jakiś czas temu nabyłem po okazyjnej cenie u Szefunia z ToruniaSmile
Singiel został wydany w 1998 roku, tak samo jak album tego gościa pod tytułem "Narcissism" - http://westcoastvibez.blogspot.com/2009/04/h-bomb-narcissism-1998.html
Tyle ustaliłem, ale ustalacz jest ze mnie do dupy i liczę na to że ktoś z Was zna tego rapera.
pzdr
Odpowiedz
Jeden singiel ostatnio sprawdziłem czyli ''angels are you there'' od Mac Dash Mone,na singlu znajdują się 2 kawałki plus do nich instrumentale więc 4 pozycje są na tym mini albumie/singlu.

Odpowiedz
Mr Loco Clown z tego co wiem to jest z Pomona w Kalifornii. Wydał (chyba) tylko 1 singiel - Jealous w 1995r. Na singlu jest 6 tracków album version i radio mix do Loco Negro i radio mix, album version, instrumental i acapella do Jealous.

[Obrazek: 30574.png]
[Obrazek: 40453588by8.jpg]
[Obrazek: frreee2.png]
Odpowiedz
Zapomniałem napisać nawet o znanym singlu który wyszedł w latach 90's mowa tu o 116 Soljaz którzy wydali singiel pod tytułem All Day Everyday,singiel pochodzi z 1996 roku i został on wydany w Mercury Records,ogonie ziomki pochodzą z Cleveland w Ohio i producentem na singlu był Steve Huff,podobno singiel miał pochodzić z albumu Soljaz for Life który prawdopodobnie nie ujrzał światła dziennego,na singlu też znajdziemy dwa kawałki All Day Everyday w wersjach LP,instrumentalu i w acappelli i kawałek Ghetto Heaven też w takich samych postaciach jak kawałek All Day Everyday.

Odpowiedz
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
^^ Koleś ma dwie EP-ki :d.
Odpowiedz
(16-08-2010, 20:25:56)Budryczek napisał(a):  ^^ Koleś ma dwie EP-ki :d.

Indiana Love to jest singiel na którym są dwa tracki plus clean wersje i instrumnetal więc nie jest to EP Tongue A o jaką drugą EP-ke ci chodzi???
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
Indiana Love i Small World są epkami.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości