Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytmus
Patrik Vrbovský, znany jako Rytmus i Pat3k, ur. w 1977 roku w Pieszczanach – kontrowersyjny słowacki muzyk hip-hopowy.

W branży muzycznej pojawił się w roku 1991, jako członek słowackiej X-Boyz. Metamorfolord już wtedy był uważany za wielki talent. Potem współpracował m.in. z DJ Vecem, Hajtkoviciem, aż w końcu w 2002 roku trafił do Kontrafaktu, gdzie gra do dzisiaj razem z kolegami: DJ Anešomem i Ego. W rodzimym kraju jest bardzo ceniony, głównie przez wielbicieli tradycyjnego rapu.

Gościnnie wystąpił w teledysku WWO, pt. "I tak to osiągnę", znajdującego się na ostatniej płycie polskiego zespołu oraz w teledysku pt. "Stoprocent 2" promującym pierwszy solowy album Soboty.

30 października 2009 roku wydał album Kral'.

Dyskografia

* (2007) Kontrafakt – Bozk na rozlucku
* (2004) Kontrafakt – E.R.A.
* (2004) Kontrafakt – Tri spinave mena
* (2003) Kontrafakt – Konrafakt 12"

Albumy solowe

* (2006) Rytmus – Bengoro
* (2008) Rytmus – Si Zabil'
* (2009) Rytmus – Kral'

Nagrania gościnne

* (2006) WWO feat. Soundkail, Orion, Włodi, Kontrafakt – I tak to osiągnę
* (2009) Sobota feat. Donguralesko, Waldemar Kasta, Bigz, Kool Savas – Stoprocent 2
* (2010) Mrozu feat. Rytmus – Nigdy – Vabank
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
jak już wklejasz biografie to mogłeś pousuwać te odnośniki typu: [potrzebne źródło]

co do samego Rytmusa to znam go tylko ze Stoprocent 2 i pamiętam, że była wtedy na niego przez pewien okres moda przez te jego półpolskie teksty, solowych projektów nigdy nie sprawdzałem
[Obrazek: iq8x_3c6_u8ubh.png]
Odpowiedz
ja słuchałem Kontrafaktu płyty E.R.A
i WOW bardzo płyte dobrze wspominam i przesłucham od czasu do czasu
mimo iż nie rozumiem nic. No jedynie ze jakieś przekleństwo bo w polskim 'kurwa'
brzmi bardzo podobnie jak w słowackim, jak sie posłucha ich to z resztą słychać Wink

teraz słuchałem jego nowy kawałek kumpel mi podrzucił i pomyślałem chce być
bardzo 'hamerykański' prawie jak snopp'em który to śpiewa słynne I just wanna make u SWETR !
jak chcecie możecie posłuchać, ale na własną odpowiedzialność

Podsumowując raper moim zdaniem upodabniający sie do zachodu(Europy), ale dawniej miał dobre brzmienie Smile
[Obrazek: 65060aa736b4782b277cc21b31854eb5.gif?1317583533]
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś wrzucał.

Całkiem dobrze to brzmi.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
Odpowiedz
Kilka starych kawałków miał dobrych... bo np co to ma być ???!!!

[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości