Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruthless Records Family
Jeżeli chodzi o Above The Law i o ich złotą płytę czy tam platynową (której nie dostali) to mam to w dupie, dla mnie się liczy, że Above The Law zostawili po sobie naprawdę bardzo dobre płyty. Klasyki !!! Płyty nie ocenia się po ilości sprzedanych egzemplarzy (Justin Bimber i 50 Groszy podobno też sprzedali w pizdu płyt Big GrinBig GrinBig Grin), album powinno oceniać się po stylu, klimacie i sercu włożonym w muzykę (np. Att Will i Tweedy Bird Loc z tego co mi wiadomo sprzedali mało płyt, ale za to jaką muzykę robili Wink)
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
ee tam ATL są przeceniani w hoooj
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz

zbiórka hajsu na kickstarterze http://www.kickstarter.com/projects/183304444/ruthless-family-album-dvd?ref=live Big Grin
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Jakby to był Lost Tapes, to bym jak najbardziej wsparł. Ale tak, to nie wiem czy oni jakiejś maniany nie odpierdolą - nowych Bone Thugsów nie słucham, B.G. Knocc Out też już nie jest tym samym kolesiem.
Zwykle na Kickstarterze pokazują jakieś konkrety - screeny, jakiś większy opis. Przydałaby się chociaż tracklista.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Ciężko podać tracklistę do płyty którą dopiero zamierzają nagrać Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
No właśnie, mam dać kasę na nie wiadomo co Tongue
Można by chociaż jedną próbkę dać.

Odpowiedz
Co to za produkcja w tle tego wideo z Sergio? Jeśli takie produkcje miałyby być na tym albumie to byłaby miazga.
Odpowiedz
Ma ktoś może bity z tego/zeszłego roku zrobione przez Rhythuma? Bo kiedyś robił sztosy, a teraz to nie wiadomo w jakiej jest formie. To samo z Yellą - One Mo Nigga ta Go to petarda, ale to była kilkanaście lat temu.

Odpowiedz
Jego dzisiejsze bity są nijakie jak dla mnie

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Słabe to, a Yella teraz tylko robi za DJ-a?

Odpowiedz