Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruthless Records Family
nie no ,Ruthless bylo calkiem niezlal wytwornia,ale bezprzesady,napewno nie było największą i najsilniejszą wytwórnią od czasu sprzedania Motown ...juz predzej mozna tak powiedziec o Death Row,Bad Boy czy nawet o No Limit,
tam kase dostarczali tylko NWA i Eazy przez dlugi czas,a byl tez okres kiedy tylko sam Eazy (no i troche dawal jeszcze Above the Law)ciagnal wytwornie,dopiero kiedy zaczeli wydawac Bonow kasa sie posypala,
w porownaniu z DR to nie maja co sie rownac pod wzgledem sprzedazy plyt,
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
tylko że Bad Boy raczkowało jak Ruthless rządziło hehehehe...
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Dobry albumik z Ruthless

Polecam sprawdzic tym co nie słyszeli

[Obrazek: coveryt.jpg]
[Obrazek: backee.jpg]

Zajebisty G-Funk Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=cvsZw4p9Q1Y Spoko piszczała w bicie Big Grin
http://www.youtube.com/watch?v=RGw8OsO0kwc&feature=related

Cały album jest zajebisty dobry klimat
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
(26-04-2010, 17:01:10)Original Gangster napisał(a):  Co masz na myśli mówiąc startu i polotu ???

Suge Knight i nie tylko on, ale także inne znane w Rapie osoby uczyły się obserwując Eazy'ego, promowania wytwórni a także pomocy ludziom, np. publiczne dzielenie się indykiem w Święto Dziękczynienia, Kiermasze Harytatywne, Akcje Harytatywne... Eazy-E był w tym "pionierem". Dzisiejsze czołowe wytwórnie, które kiedyś były zwykłymi lokalnymi studiami, obserwowały Ruthless aby w pszyszłości być takimi samymi jak wytwórnia Eazy'ego...
Jak już wiadomo Ruthless Records było największą i najsilniejszą wytwórnią od czasu sprzedania Motown

HAHAHAHAHA, dawno nie przeczytalem wiekszych bredni!

Stary, ja rozumiem ze jestes fanem Ruthless ale kurwa bez przesady - troche OBIEKTYWIZMU czlowieku!

Po pierwsze to Suge Knight nie uczyl sie niczego obserwujac Eazy'iego. Samo to zdanie pokazuje twoja ignorancje w tym temacie. Mentorem Suge'a byl Dick Griffey - wlasciciel Solar Records, ktora to wytwornia miala byc dystrybutorem Death Row zanim pojawilo sie Interscope i w studiach ktorej zostal nagrany The Chronic.

"Jak już wiadomo Ruthless Records było największą i najsilniejszą wytwórnią od czasu sprzedania Motown"

Sory ziomek ale chyba tylko ty tak uwazasz - prawda jest taka ze to Death Row jest nazywane przez wszystkich "Motown lat 90-tych" i to oni przyczynili sie do popularyzacji West Coast'owego rapu na arenie miedzynarodowej - takie sa FAKTY.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
"Sory ziomek ale chyba tylko ty tak uwazasz - prawda jest taka ze to Death Row jest nazywane przez wszystkich "Motown lat 90-tych" i to oni przyczynili sie do popularyzacji West Coast'owego rapu na arenie miedzynarodowej"

jeżeli chodzi o Motown to nie chodzi tylko o muzykę i jej popularyzację. Motown było wielką korporacją/firmą, a Eazy-E doprowadził do tego by Ruthless nie zajmowało się tylko muzyką, aby robiło inne rzeczy, miało być wielkim przedsiębiorstwem. Wydał grę video "Hittin' Switches", zajmował się promocją, dystrybucją i tymi biznesowymi rzeczami, pomocą potrzebującym, chciał mieć własną prasę, ubrania swojej marki... Motown nie zajmowało się tylko muzyką... a mówiąc największą wytwórnie od czasów gdy Berry Gordy sprzedał Motown, miałem na myśli to że Ruthless Records robiło te wszystkie inne rzeczy tak jak Motown, a nawet jeszcze więcej, zajmowali się wszystkim...
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
ale w tych czasach prawie kazda liczaca sie wytwornia nie ogranicza sie tylko do wydawania plyt,a dziala zdecydowanie dalej,wydajac,plyty,filmy,ubrania, itp
chyba w 97-98 magazyn Vibe lub The Source oglosil ze DR przyniosla najwiekszy utarg ,w granicach 100mln$ rocznie,stajac sie zarazem najpotezniejsza wytwornia muzyczna,

jak znajde czas to poszukam i zeskanuje Ci artykul Smile
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
hahaha własnie jestem w trakcie czytania książki

zacytuje tu ciekawy fragment odnośnie Suge'a

Autor: Ronin Ro
Tytuł: Have Gun, Will Travel - The Spectacular Rise and Fall of Death Row Records

''Przed aresztowaniem Suge stworzył jedną z odnoszących największe sukcesy w historii wytwórnię muzyczną, będącą w posiadaniu czarnych - Death Row Records. W ciągu czterch lat, wytwórnia sprzedała ponad 18 milonów albumów i zarobiła ponad 325 milionów dolarów (rekord, jeśli chodzi o wytwórnię rapową); ich teledyski bardzo często pojawiały się w MTV, ich albumy regularnie sprzedawały się lepiej niż nagrania białych rock 'n' rollowców, a artyści z tej wytwórni znajdowali się wśród najbardziej popularnych na świecie. Niektórzy otrzymali nawet nagrodę Grammy.
Podczas kiedy wytwórnia się rozrastała, magazyny rapowe przedstawiały Suge'a jako kogoś w rodzaju Robin Hooda, który dzięki swoim dobrowolnym wysiłkom pomógł swojej dzielnicy w Compton. Według nich, Suge gościł samotne matki na obiedzie z okazji Dnia Matki, podczas Święta Dziękczynienia rozdawał indyki biednym rodzinom, dostarczył zabawki potrzebującym dzieciom z Compton oraz zobowiązał się do udostępnienia autobusów dla kobiet odwiedzających swoich krewnych w więzieniach. "Podczas gdy na temat Knighta krąży wiele opowowieści o powiedzmy jego przekonujących metodach załatwiania interesów," utrzymuje The Source, "prawie równie legendarna jest jego troska i opieka nad artystami, wśród których znany jest z posiadania drogich samochodów, domów, płatności z tytułu alimentów, podatków, a w przypadku Snoopa i Tupaca - największych gwiazd Death Row - z uwolnienia ich."

Nie wiem ile w tym prawdy Smile

Chyba wcześniej była mowa jakaś o tej książce Smile

Ale dałem ten fragmencik hahaha Big GrinBig Grin
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
(27-04-2010, 19:15:21)Original Gangster napisał(a):  "Sory ziomek ale chyba tylko ty tak uwazasz - prawda jest taka ze to Death Row jest nazywane przez wszystkich "Motown lat 90-tych" i to oni przyczynili sie do popularyzacji West Coast'owego rapu na arenie miedzynarodowej"

jeżeli chodzi o Motown to nie chodzi tylko o muzykę i jej popularyzację. Motown było wielką korporacją/firmą, a Eazy-E doprowadził do tego by Ruthless nie zajmowało się tylko muzyką, aby robiło inne rzeczy, miało być wielkim przedsiębiorstwem. Wydał grę video "Hittin' Switches", zajmował się promocją, dystrybucją i tymi biznesowymi rzeczami, pomocą potrzebującym, chciał mieć własną prasę, ubrania swojej marki... Motown nie zajmowało się tylko muzyką... a mówiąc największą wytwórnie od czasów gdy Berry Gordy sprzedał Motown, miałem na myśli to że Ruthless Records robiło te wszystkie inne rzeczy tak jak Motown, a nawet jeszcze więcej, zajmowali się wszystkim...

Rozumiem, ze wedlug ciebie Death Row zajmowalo sie jedynie muzyka? Sorki ziomek, ale zakrzywiasz troche rzeczywistosc probujac zrobic z Ruthless najwiekszy rapowy label wszechczasow.. rozumiem ze jestes ich fanem ale troche obiektywizmu nie zaszkodzi Smile
Odpowiedz
goly napisałeś że według Vibe najsilniejszą wytwórnią byli około 97-98, a Ruthless najsilniejsi byli najbardziej w 1994/1995, najwięcej płyt wtedy wyszło.

Mam pytanie do fanów Death Row.
Nie wiem czy to bzdura czy prawda, bo słyszałem plotki że samochód z którego strzelano do Biggie Small'sa, znaleziono u Marion'a Knight'a w garażu (niby jak siedział w więzieniu to miał jakiś wjazd na chatę przez policję, czy coś wtym stylu) Słyszał może ktoś z was o tym ?
Odpowiedz
(28-04-2010, 11:00:16)Original Gangster napisał(a):  goly napisałeś że według Vibe najsilniejszą wytwórnią byli około 97-98, a Ruthless najsilniejsi byli najbardziej w 1994/1995, najwięcej płyt wtedy wyszło.

Mam pytanie do fanów Death Row.
Nie wiem czy to bzdura czy prawda, bo słyszałem plotki że samochód z którego strzelano do Biggie Small'sa, znaleziono u Marion'a Knight'a w garażu (niby jak siedział w więzieniu to miał jakiś wjazd na chatę przez policję, czy coś wtym stylu) Słyszał może ktoś z was o tym ?

Jedno i drugie bzdura totalna.

Death Row w 1996 roku bylo warte miedzy 350 a 500mln$ i bylo pierwsza w historii wytwornia rapowa ktora przyniosla ponad 100mln zyskow w roku i pierwsza wsrod wytwornii ktorej wlascicielami byli afroamarykanie.

Panowanie Death Row zaczelo sie praktycznie od wydania The Chronic. Doggystyle bylo najlepiej sprzedajacym sie debiutanckim krazkiem w historii az do czasu premiery "Get Rich Or Die Tryin" 50 Centa.

Pierwsze 8 albumow wydanych przez Death Row sprzedalo sie w ilosci minimum 2 milionow egzemplarzy - zadna wytwornia w historii nie zdolala powtorzyc tego wyniku.

Death Row bylo pierwszym rapowym labelem, ktory zaczal pompowac olbrzymia kase w teledyski, dzieki czemu pare klipow tej wytwornii jest wciaz w Top 20 najdrozszych klipow wszechczasow a pamietaj ze bylo to blisko 15 lat temu..

Death Row bylo prekursorem w noszeniu przez raperow emblematow z logiem wytwornii na lancuchach, ktore potem przejelo Bad Boy, No Limit, Cash Money, Roc-A-Fella itp itd

Do Death Row przeszlo wielu pracownikow Ruthless m.in. Doug Young i nawet oni w kazdym wywiadzie powtarzaja ze u szczytu popularnosci zaden label nie mogl sie rownac z Death Row..

Naprawde ziomek, chcesz zebym wymienial dalej? Moge tak caly dzien..

Ruthless Records bylo bardzo dobrym labelem ale Death Row to zupelnie inna polka i nie pisze tego jako fan tylko stwierdzam obiektywnie fakty.

Rozumiem ze jestes fanem ale mowienie ze Ruthless bylo najwieksza wytwornia od czasu Motown pokazuje tylko twoja ognorancje w tym temacie..

PS - a ta historia z samochodem to byla kiedys publikowana w BRAVO [wiem bo mam jeszcze gdzies ten wycinek] i to samo w sobie zabija jakakolwiek wiarygodnosc :p

I to nie byl wcale garaz Suge'a tylko parking przed biurem Death Row
Odpowiedz