Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruthless Records Family
RUTHLESS RECORDS FAMILY jest to wielka grupa raperów należąca do Ruthless Records. Działała od 1987-1995 roku. Wraz ze Śmiercią ich ojca Eazy'iego E, ta wielka "rodzina" się rozpadła. Do Ruthless Family należeli między innymi :
Blood Of Abraham, Bone Thugs 'n' Harmony, Above The Law, Kid Frost, Kokane, B.G. Knocc Out & Gangsta Dresta, Mc Ren, Dj Yella i wielu innych

W tym temacie piszcie co o nich wiecie, co o nich sądzicie itp.
[Obrazek: Ruthless2.png]
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Ja bym prędzej powiedział że 2Pac albo Ice Cube jest bardziej przereklamowany. Mało kto w Polsce wie kim był Eazy-E. A o tamtych panach praktycznie wszyscy słyszeli
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
(20-04-2010, 17:47:06)Original Gangster napisał(a):  Ja bym prędzej powiedział że 2Pac albo Ice Cube jest bardziej przereklamowany. Mało kto w Polsce wie kim był Eazy-E. A o tamtych panach praktycznie wszyscy słyszeli

To nie znaczy, że są przereklamowani tylko, że są znani.

Aby nie offtopować - Najlepsza według mnie płyta spod szyldu Ruthless to Above The Law - Black Mafia Life
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
dla mnie najlepszym labelem był DEATH ROW
Ruthless Records Family jest napewno w mojej 3 trojce ulubionych
duzo zajebistych albumów
świetna produkcja Cold 187um (czarnuch miazdzy na wokalu i podkładzie)

tak na szybko najlepsze płyciwa
Above The Law-Black Mafia Life
Above The Law-Uncle Sam's Curse
Bone Thugs-N-Harmony-Creepin On Ah Come Up
Eazy-E[Str8 Off The Streets Of Mutha
Yella-One Mo Nigga Ta Go
Mc ren-Ruthless 4 Life
Mc ren-The Villain in Black
Mc ren-
Steffon-Trippin' Wit No Luggage
Penthouse Players Clique-Paid the Cost
Mad CJ Mac True Game
Frost Smile Now, Die Later
Odpowiedz
^^^Przeciez CJ Mac nie wyszedl w Ruthless, tylko w Rap-A-Lot - cos ci sie pojebalo :p
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Moje ulubione albumy z Ruthless Records

N.W.A. "NWA and the Posse", "Straight Outta Compton", "100 Milles and Runnin", "Niggaz 4 Life"
Eazy-E "Eazy Duz It", "5150 Home 4 Tha Sick", "It's On (Dr Dre) 187um Killa", "Str8 Off Tha Streetz Of Muthaphukkin Compton"
Above The Law "Livin Like Hustlers", "Black Mafia Life", "Black Superman"
Mc Ren "Kizz My Black Azz", "Schock of the Hour"
The D.O.C. "No One Can Do It Better"
Blood Of Abraham "Future Profits, Future Prophets"
Bone Thugs 'n' Harmony "Creepin On Ah Come Up", "E 1999 Eternal"

dodałbym jeszcze B.G. Knocc Out & Gangsta Dresta "Real Brothas" choć ta płyta nie została wydana przez Ruthless, ale B.G. Knocc Out & Dresta należeli do Ruthless Family i większość utworów z tej płyty była nagrana właśnie tam
Odpowiedz
Kokane Funk Upon a Rhyme ,reszta została już wymieniona.
Odpowiedz
Eazy-E odkrył Blood of Abraham, dwóch białych raperów jeszcze przed tym jak Dre odkrył Eminema. Działał na cele charytatywne, pomagał ludziom. Eazy-E był naprawdę dobrym człowiekiem, dzięki niemu wielu raperów zaistniało. Nie wyobrażam sobie jak by rap wyglądał gdyby nie Ruthless. Peace
Odpowiedz
Fakt Dobra stajnia wiele zajebistych płytek zostało tam wydanych ale jak na moje nie mieli startu i polotu do Death Row Big Grin
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
Co masz na myśli mówiąc startu i polotu ???

Suge Knight i nie tylko on, ale także inne znane w Rapie osoby uczyły się obserwując Eazy'ego, promowania wytwórni a także pomocy ludziom, np. publiczne dzielenie się indykiem w Święto Dziękczynienia, Kiermasze Harytatywne, Akcje Harytatywne... Eazy-E był w tym "pionierem". Dzisiejsze czołowe wytwórnie, które kiedyś były zwykłymi lokalnymi studiami, obserwowały Ruthless aby w pszyszłości być takimi samymi jak wytwórnia Eazy'ego...
Jak już wiadomo Ruthless Records było największą i najsilniejszą wytwórnią od czasu sprzedania Motown
Odpowiedz