Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Royce Da 5'9"
[Obrazek: Royce%20Da%205%209%20-%20Random%20Bars%20Lyrics.jpg]

Dziwne, że nie ma jeszcze o nim tematu.

Royce Da 5'9" to reprezentant Detroit. Debiutował na albumie Eminema Slim Shady LP w numerze "Bad Meets Evil". Royce i Em tworzyli także duet o tej samej nazwie. Swój debiutancki album wydał nakładem KOCH Records po kilku problemach w Aftermath i Tommy Boy Records. W 2003 roku rozpoczął słynny beef z D12, który bezsprzecznie rapowo wygrał, ale zaliczył wtedy bardzo mroczny okres w swoim osobistym życiu - popadł w alkoholizm i z powodu swojej straconej pozycji na ulicach nie ruszał się poza dzielnicę. W międzyczasie wydał najbardziej osobistą płytę w swojej karierze "Death Is Certain". Potem było już tylko lepiej, załagodził beef z byłymi ziomkami, wydał "Independent's Day" w swoim nowo powstałym labelu M.I.C. Records. Niedługo później został skazany na rok więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu. Reaktywował swoją karierę dwoma mixtape'ami z serii Bar Exam potem tworząc grupę Slaughterhouse, wydając z nimi płytę oraz kończąc swój czwarty solowy projekt - "Street Hop". Niedawno odnowił relacje z Eminemem i wydali wspólny projekt "Hell The Sequel" a miesiąc później puścił w obieg swój ostatni niezależny album "Success Is Certain".

Jak na dziś dzień jest moim ulubionym raperem i nie sądzę, żeby to się jakoś zmieniło. Co wy o nim sądzicie?
Odpowiedz
Mnie osobiscie to nie dziwi,że nie było o nim tematu,koleś jest średniakiem.Jego wczesne nagrania są beznadziejne,dopiero ostatnio nagrywa całkiem przyzwoity materiał.Typowy przecietniak.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Zapomniałem dodać przykładowe tracki do sprawdzenia jakby ktoś nie znał tego średniaka:

Odpowiedz
Od niego podoba mi się ten track.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
No i coś bardziej G Funkowego:

Odpowiedz
2 kawałki od Royce Da 5'9 i Shadyego które uwielbiam

[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Odpaliłem tego typa sobie dzisiaj i stwierdzam całkiem przyjemny rap.Smile
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Nowy singiel jego grupy Slaughterhouse

Całkiem dobre Big Grin Eminem jak zwykle musiał coś odjeb@ć w video Big Grin
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Szkoda tylko, że Royce'a tak mało.
Odpowiedz
Royce i DJ Premier wydają wspólny album, premiera planowana na 9 grudnia. Wśród gości mają się pojawić Jay Electronica, Killer Mike, Common, Slaughterhouse, Ab-Soul, Schoolboy Q, Mac Miller i Dwele. Premier na album ma wykorzystać sample od Adriana Younga. Można spodziewać się czegoś mocnego, tym bardziej znając dotychczasowe tracki tej dwójki Big Grin
[Obrazek: dj-premier-royce-da-59-prhyme-ddotomen.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości