Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rock, Heavy Metal i Hard Rock, czyli ostre granie
Muszę przyznać, że ostatnio "wsiąkłem" trochę w tą muzykę. Super odskocznia od rapu, którym nie da się wiecznie żyć.
Moja wiedza jest jeszcze znikoma w tym temacie, ale najbardziej odpowiada mi Power Metal.
Wiadomo - jest tego tyle że nie starczy życia na przesłuchanie, ale powolutku staram się w to zagłębiać.
Na dzień dzisiejszy moje ulubione kawałki:

[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Ja lubię posłuchać sobie Rammsteina Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Ulubione zespoły : Iron Maiden i AC/DC ogólnie bardzo lubię i dobrze wspominam ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=4bt_-R5LInU
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
heavy metal zawsze spoko - nie podchodzą mi black metale,death metale,trash metale itp niezle to może zjebać łeb - chociaż niektóre kawałki są sensowne i dobre to jako całość idea tego mi nie podchodzi
a z zespołów heavy metalowych to lubie takie cuś :
1.Judas Priest (płyty najbardziej : stained class, british steel (klasyk gatunku), screaming for vengeance) reszta też spoko ale te 3 najlepsze
2.Black Sabbath (i solo ozzyego) zajebiste teksty zyciowe tak samo jak judas priest zresztą sporo można się dowiedzieć Smile (płyty : 3 pierwsze sola ozzyego obowiązkowo(pózniej juz było gorzej bo poszedł ostro w naro-alko melanż i odbiło się na jakości wokalu)blizzard of ozz, diary of a madman, bark a the moon) a black sabbath płyty: paranoid, master of reality, sabbath bloody sabbath, sabotage a reszty nie przełuchałem więc nie polecam narazie Big Grin)
3.ac/dc też kozaki albumy w zasadzie nie wszystkie rozpierdalają ale są klasyki które wypada przesłuchać (powerage, highway to hell, black in black, flick of the switch)
[Obrazek: th_mac_dre.gif][Obrazek: tumblr_mnms8wWUqA1s9npefo1_400.gif][Obrazek: tumblr_m0mjbvDqQf1ql1ku3o1_400.gif]
Odpowiedz
Po wielu latach, z sentymentu lubię sobie słuchać tej kapeli Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQskaSfab1NEITI2-AaiC6...SNFPLpakVD]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości