Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rock, Heavy Metal i Hard Rock, czyli ostre granie
Przed odkryciem rapu bylem wielkim fanem Guns 'N' Roses - nadal lubie sobie zapuscic "Use Your Illusion" wciaz mam gdzies w piwnicy ich kasetkiBig Grin
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Najlepsze moim zdaniem płyty Guns "N' Roses to "Appetite For Destruction" (1987) i "The Sphagetti Icident" (1993).
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
^^^No cos ty, "Use Your Illusion" jest o wiele lepsze od Sphagetti Incident"
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(14-05-2010, 19:59:24)Original Gangster napisał(a):  5. Nirvana ("Smells Like Teen Spirit" chyba wszyscy to znają)
"Smells Like Teen Spirit" hehe wiadomo, ale od tego kawałka już dostaje wylewu żółci, Nirvana ma wiele lepszych piosenek jak chociażby "Lithium", "In Bloom", "Come As You Are", "All Apologies", czy absolutny mistrz gatunku-"Rape Me".
Odpowiedz
^^^ no tak "Smells Like Teen Spirit", dosyć często grają w radiu, i można od niego dostać pierdolca Wink moja ulubiona płyta Nirvana'y to "Nevermind"
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Polecam jeszcze Budkę Suflera, ostatnio sprawdziłem płyty "Ratujmy Co Się Da" (1989), "Nic Nie Boli, Tak Jak Życie" (1997) i "Bal Wszystkich Świętych" (2000), przyznam że to świetne płyty. Dołączam do tego dyskografię AC/DC. Klasyków Psychodelicznego Rock'a czyli Jim'a Morrison'a & The Doors (na początek polecam "The Best Of The Doors"). I płytę której słucham bardzo często Złe Psy "Forever", jest to jedna z moich ulubionych Rock'owych płyt
Odpowiedz
Nirvany nigdy nie lubiłem zrestzą grunge nigdy mnie nie bawił a jedyne co zwróciło moją uwage na tą muzyke to styl Seattle łącznie z noszeniem kalesonów i trampek Wink Jedyny track, do którego mam mega sentyment to to
http://www.youtube.com/watch?v=j0lSpNtjPM8
Odpowiedz
^^^ Kalesony i trampki, ciekawe zestawienie Wink Kurt Cobain w bardzio ciekawy sposób zakończył swój żywot. Naćpał się jakiegoś gówna(Heroina) i strzelił sobie ze strzelby pół automatycznej w głowę. Znaleziono go po kilku dniach. Rest In Peace. Alkochol i narkotyki, są niestety główną "zakałą" Rock'a
Odpowiedz
Ostatnio przekonuję się do Pink Floyd, jednak Guns N Roses, zaszczepił mnie jakieś 2 latka temu, mojej siostry były chłopak. Pamiętam, że kilkoma kawałkami i bardzo mi się spodobało. Jednak dopiero teraz, mogę przesłuchać i mieć chęć na całą dyskografię.
Przy tym okresie, w którym słuchałem rocka i cięższych kawałków tego typu z byłym chłopakiem siostry, był jeszcze Ozzy Osbourne, Black Sabatt i z polskich hmmm... KAT ( chyba tylko 2 kawałki).
Teraz już mam inne podejście do muzyki i zacznę sprawdzać, pomiędzy książkami i g-funkiem, płytotekę rockowych klasyków.
Wielką fascynacją, napawał mnie gitarzysta Buckethead. Być może dlatego, że czerpał z klasyki horroru, być może że był mega ekscentrykiem, a nawet dziwakiem. Jednak jego gra na gitarze, nie pozostawiała wiele do życzenia. Dla mnie był wtedy, jednym z najlepszych gitarzystów i jest nadal.
Będąc przy gitarzystach, to Satriani, jednak wielka szkoda, że pojedyńcze kawałki. Kurta Cobaina, nie słuchałem. Mojej siostry ex, nawet powiedział patrząc na ranking, że on nie potrafił grać na tyle dobrze na gitarze, by umiejscowiać go na liście gitarzystów wszechczasów.
[Obrazek: pink_floyd.jpg]

Odpowiedz
czasami mam rzut na U2, Santana...
[Obrazek: cooltext462677136.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości