Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rock, Heavy Metal i Hard Rock, czyli ostre granie
Jak w temacie piszcie o swoich ulubionych zespołach Rock'owych, jakie polecacie i za co je cenicie.

moje top 5

1. Dżem (właściwie to Blues ale można zaliczyć do Rock'a, uwielbiam ich za całą twórczość, a zwłaszcza za życia Ryśka. Peace)
2. TSA (zajebisty Heavy Metal, "Klasyka Polskiego Rocka")
3. Perfect (Zajebiste kawałki które każdy zna "Autobigrafia", "Niepokonani", "Nie Płacz Ewka")
4. Guns 'N' Roses (Ostry Hard Rock, Eazy-E znał się z nimi, Peace)
5. Nirvana ("Smells Like Teen Spirit" chyba wszyscy to znają)
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Perfect zawsze spoko, chociaż nie słucham już.
Odpowiedz
Queen , Queen i jeszcze raz Queen . Poza tym Hendrix . Dżemu też zdarzało się słuchać.
Odpowiedz
^^^^ No Jimmy Hendrix to mistrz gitary. Najlepszy gitarzysta na świecie. Szkoda że prawie każdy wspaniały artysta tak szybko odchodzi. REST IN PEACE
[Obrazek: Celebrity-Image-Jimi-Hendrix-15823.jpg]

[Obrazek: jimmy-hendrix.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Nirvana, Metallica, System Of A Down, KoRn
i jeden kawałek Behemotha dla zwały Tongue (chociaż ten zespół też ma troche dobrych tracków) -
Odpowiedz
behemoth vader dimmu venom mayhem marduk burzum Big Grin to są typowe black metalowe kapele Big Grin kiedyś troche wiarki od demnie ze szkoły słuchało tej muzyczki wiec jakieś pojecie tam mam na ten temat :d a pamietam jeszcze kapelke satericon i deicide masakra Big Grin
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
ja z metalu słucham tylko Heavy Metal, bo jest prawdziwy i normalny, a zdaje się że w tym Black Metalu jest darcie mordy szatanizm itp. nie lubie takiego czegoś, drą się i np. rzucają świńskim ryjem, to jest okrutne i pojebane
Odpowiedz
(15-05-2010, 19:03:00)Original Gangster napisał(a):  ja z metalu słucham tylko Heavy Metal, bo jest prawdziwy i normalny, a zdaje się że w tym Black Metalu jest darcie mordy szatanizm itp. nie lubie takiego czegoś, drą się i np. rzucają świńskim ryjem, to jest okrutne i pojebane

Chyba Satanizm Smile
' rzucają świńskim ryjem'' chyba za dużo sie bajek się naoglądałeś Smile są popłyniete motywy ale nie tak jak ty mowiszSmile
kiedys był skandal na koncercie burzum chyba w polsce ze mieli odwrócone krzyze i nagie kobiety na nim z workami na głowach podobno jednej było tak ciepło tam ze nie mogła oddychać i prawie sie przekreciła Big Grin heheh Big Grin Burzum dostał zakaz wjazdu do polski a ich koncerty odwołano Big GrinBig Grin

http://www.youtube.com/watch?v=t2jSdcqgfkE
Jedna z najbardziej satanistycznych kapel wokalista ma wypalony odwrócony krzyż na głowie Big GrinBig Grin

http://www.youtube.com/watch?v=TTcLhKdOqu8
Marduk tez dobra jazda Big Grin

Dla ciebie to zwykłe darcie mordy ja jednak cos potrafie zrozumiec z tych kawałków Smile nie jestem jakims tam wielkim fanem ale czasami lubie taką ostrą jazde Smile
[Obrazek: img239ps.jpg]

Odpowiedz
Z tak zwanego "darcia mordy" lubię jeszcze Cannibal Corpse hehe już sama nazwa dużo mówi Smile
Odpowiedz
Ja lubie Heavy Metal mądre teksty i jest to w normalny sposób w porównaniu do black metalu i death metalu a o Burzum ja nie będę się lepiej wypowiadał. Mówisz że rzucanie świńskim ryjem to bajka, to zobacz sobie Mayhem, koleś rzuca ryjem, nacina se jęzor itp.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości