Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Refreniarze
Bylo już o ulubionych płytach, bitach, o najlepszym flow. Refren jest także czymś wyjątkowym, w wielu g funkowych kawałkach to właśnie on nadaje ten cały ''smaczek''. Moimi faworytami są tutaj Nate Dogg i Bo-Rocc, oczywiście jest jeszcze wielu którzy zajebiście wypadają na refrenach ale tych dwóch graczy to według mnie czołówka. Bardzo często na refrenach pojawiają się także kobiety które tez nie odstępują wcześniej wspomnianym, na myśl przychodzą mi tu głownie Nancy Fletcher znana z występów na Twinzach czy u Snoopa i Michel'le mistrzowski refren na Dogg Foodzie.

Kogo wolicie w refrenach kobiety czy mężczyzn?
Jakie i kogo refreny najbardziej lubicie?
Beatin up on your ear drums with some of that G Funk
Some of that gangsta funk
Some of that ghetto funk
Call it what you want, just don't forget the G
Odpowiedz
Jak ktoś ma dobry głos to nieważne czy kobieta czy mężczyzna.

Jakie najbardziej - odpalasz Foesum czy The Twinz i już wiesz jakie lubię, hehe.
Odpowiedz
Ja lubię kobiety z pięknym głosem w refrenach, a jakie najbardziej to w sumie nie wiem, grunt aby się dobrze słuchało Smile
Odpowiedz
Fo' Clips też był zajebistym refreniarzem.
Odpowiedz
No on to każdy refren wykonywał u Tweedy'ego i na Bangin On Wax Big Grin R.I.P, kozak.
Odpowiedz
Dla mnie najlepszymi "refreniarzami" są :

1.L.V
2.Fo'Clips
3.Nate Dogg

Ale najbardziej lubię kobiety z pięknymi głosami w refrenach.
Odpowiedz
Zależy od piosenki a najbardziej lubie ludzi do refrenu
1 Nate Dogg
2 Fo'Clips
Odpowiedz
Mimo wszystko dla mnie nie ma kogoś kto by tak dobrze wykonywał refreny jak Nate Dogg Smile
Odpowiedz
No, Nate Dogg jest chyba mistrzem refrenów w rapowych piosenkach bynajmniej.
Odpowiedz
Ja tam lubie w refrenach L.V. i Nate'a ale tez dobre refreny i glos mial Fo Clips czy na wlasnym albumie albo Tweedyego czy na Piru Love wogole na Bang'n on wax
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości