Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ras Kass
Ras Kassa z lat 94-96/97 można śmiało nazywać najlepszym raperem. Niestety, w następnych latach zaliczył fell off, do dziś to już nie ten sam Ras.

No i twierdzenie, że ADIDAS = najlepsza płyta roku to bzdura (o ile dobrze zrozumiałem). A i styl Rasa właśnie wtedy - na początku był wyjątkowy, i co ważniejsze, inspirowało się nim wielu późniejszych raperów. Teraz rapuje bez zapału, już na Rassassination nie był tak hungry. Poziom spadł, yea, i said it. Nie jest to tylko mój wymysł.
Odpowiedz
Soul On Ice Klasyk
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
artysta jednego albumu,bo cala reszta albo bardzo przecietna lub slaba,ale Soul on... dobra plyta
[Obrazek: Hasbro-Inc.-Taking-Over-Death-Row-Record...;amp;ssl=1]
Odpowiedz
^Można go nazwać artystą jednego albumu, ale klasyka, yo. Mało gdzie usłyszysz takie lirycznie bezbłędne wykonania jak np. Etc..
Odpowiedz

To są umiejętności, new shit! Czemu mówicie, że artysta jednego albumu? No tak, Soul On Ice to liryczne mistrzostwo, tak samo jak Demo Ras Kassa, ale przez całą swa kariere rapera Razzy puszcza porządne punchline'y, teksty ma powyżej przeciętnej. Na Rasassination zmienił już trochę klimat, kawałki pod radio, bo każdy przecież chce zarobić, nie ciskał już po prostu aż takiego wielkiego potoku mało używanych słów, co dawało liryczną sieczkę jak we wspomnianym Etc. Bragga wyśmienita po dziś dzień. Raper o niesamowitych konceptach na piosenki np. Nature Of The Threat, Interview With The Vampire, The Seance, Van Gogh, God Bless, Behind The Musick, Write Where I Left Off, Where Did She Go. 4 Albumy, które nagrał są na wysokim poziomie (pierwszy na genialnym). To, że dwóch nie wydali to już nie jego wina, teraz musi posiłkować się mixtapami, które też są dobre, a ADIDAS to przecież zdecydowana zwyżka formy.
Odpowiedz
Ale zajebisty kawałek dobrze ,że wstawiłeś Ras Kass w formie niezłej Smile
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz

Pierwszy singiel z nowego albumu Rasa pt. "F.I.L.A.(Fuck It Loseit All)" Kolejny mega koncept na kawałek i bragga na przyzwoitym poziomie, sprawdzajcie :]
Odpowiedz
Czemu ja to dopiero dziś obczaiłem. Pełen szacun dla niego, dawno nie słuchałem takiego tracka. Naprawdę zayyyebisty koncept a bit wkręca się jak żarówka, słucham w kółko z jakieś pół h i przestać nie mogę.
Odpowiedz
" The Line " kozak ! Ale wiecie , po prostu jak się wykorzysta sampel już z i tak niezłego kawałka , doda się do tego dobrego rapera to co może innego wyjść ?
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
Ras Kass odpowiedział mi na twiterze, że wydanie swej solówki F.I.L.A. planuje na koniec kwietnia. Na koniec lutego datuje się wypuszczenie do sieci "Spit No Evil" czyli albumu Ras Kassa i Doc Hollywood.

W przygotowaniu są tez takie wydawnictwa jak: "Greatest Misses" (Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia co będzie zawierać, może jakies bonusy, niewydane, tak tylko podejrzewam), album z z Money B, album z Cee Lo Green i jeszcze pewnym typkiem, i concept album Rasa i jego świty Stupid Americans. O tych krążkach trudno mi cokolwiek więcej powiedzieć. Jest tego masa i część z pewnością ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Na wieki wyczekiwany album HRSMN raczej nie ma co liczyć odkąd Ras opuścił swych ziomków z zespołu. Szkoda, bo sesje nagraniowe pokazały, że był potencjał na jedną z lepszych płyt.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości