Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ras Kass
Ras Kass (John Austin IV )(09 26, 1973 w Carson, California
jeden z najbardziej utalentowanych tekściarzy zachodu.nie zagłebialem sie w niego ale dwa pierwsze albumy śa dobre
co wy uwazacie
Ras Kass - Soul On Ice 1996
Ras Kass - Rasassination 1998
Ras Kass - Institutionalized 2005
Ras Kass - Institutionalized Volume 2 2008

Ras Kass - Van Gogh 2001(Unreleased.)
Ras Kass - Goldyn Chyld 2002(Unreleased.)
Ras Kass - Eat Or Die 2006(mixtp)
Odpowiedz
nie wiem ale jak juz chcesz pisac na temat kogos i tego co wydal to sprawdz gdzies co jest legalem a co mixtapem albo nie wyszlo oficjalnie. nie musisz odrazu pisac biografii kogos wielkiej ale chociaz podaj dobra dyskografie, sprawdz w dwoch miejscach o danej osobie, popatrz troche bardziej, jak nie znasz tego co wydal albo nie. podales 6 pozycji z czego 3 sa legalami i brakuje do tego czwartego czyli: Institutionalized Vol. 2. Van Gogh nigdy nie wyszlo oficjalnie i Goldyn Child !!!! Eat Or Die za to jest mixtapem oraz uwazany jako streetalbum tylko. podziel jakos to - uporzadkuj - tak trudno !!!
Odpowiedz
chłopcze niemusisz sie tak spuszczac odrazu
sie poprawi
Odpowiedz
nie spuszczam sie i nie jestem chlopcem - tylko wychodze z zalozenia ze jak cos zamierzasz robic zeby ktos w to spojrzal i sie zanteresowal no to wypada choc troche sie przylozyc i tyle !!! i co teraz nie lepeij ??

co do samego Rasa no to fakt 2 plytki dla mnie dobre, dwa nastepne legale to niestety juz nie ten poziom - wynika to raczej z tego ze chcial bardziej wywiazac sie z kontraktu z wytwornia i miec spokoj niz zrobic dobry material.
Odpowiedz
dla zainteresowanych niedlugo wychodzi kolejny mixtape - Quarterly. dostepne w sieci sa juz 4 utwory:

Ras Kass - Pop Life
Ras Kass - Amazin
Ras Kass - Mick Jacks
Ras Kass - A-Game

okladka:

[Obrazek: raskassquarterly.jpg]
Odpowiedz

kawalek z najnowszego mixtape'u: A.D.I.D.A.S.
Odpowiedz
Haha chciałem wrzucić do tematu z Kuruptem. Trochę pokręcony teledysk, ale generalnie w stylu The HRSMN.
Odpowiedz
Ras Kass to czołowy zawodnik dzisiejszego zachodniego wybrzeża i potwierdził to wydając w lipcu dwupłytowy A.D.I.D.A.S. Płyta a właściwie płyty w moim odczuciu są o niebo lepsze niż I Rep The West, Ice Cube'a. Czekałem na kosteczkę z nadzieją, że właśnie jego krążek będzie dla mnie płytą roku ale lipa. A.D.I.D.A.S. Do teraz jest najlepszym materiałem rapowym tego roku. Tu na forum widzę cicho o razzym jest Big Grin a szkoda, bo naprawdę jest o czym dyskutować i czego słuchać. O ile Waterproof MC na początku kariery miał nieziemsko liryczne teksty i troszkę kulawe flow, tak dziś flow ma bardzo dobre, i nawija jak mu się tylko podoba a liryka wciąż jest na poziomie.
Odpowiedz
Nowy kawałek od Ras Kass'a osadzony w tematyce, której ostatnimi czasy brakuje : http://raskass.bandcamp.com/track/hello-iraq-bin-laden-post-mortem
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Na przestrzeni kolejnych tygodni możemy się spodziewać podobnych kawałków czy follow-upów do Bin Ladena nagranych przed raperów. To na pewno nie przejdzie bez echa w środowisku hiphopowym. Jak możemy usłyszeć powyżej. Ciekawi mnie czy Razzy napisał to jakoś dawniej czy dopiero teraz po zabiciu Benka. Kawałek nawet spoko, trochę krótki, tak na odpieprz zrobiony. Pomysł na kawałek, ten temat powinien zostać poruszony jakimś dłuższym tekstem i osadzony na konkretnym bicie. Takie Kassowi nie leżą w ogóle. Jakość tekstu jest przyzwoita ale jedna zwrotka to jednak bieda straszna. No ale nagrane na szybko, napisane pewnie też. Ras chyba jako pierwszy raper skomentował w swoim stylu wieści o Benku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości