Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raperki
(14-07-2011, 09:39:55)Dah-Ridah napisał(a):  ... a kobiety poza wyjątkami [Lady of Rage <3] powinny omijać rap...

kto powinien omijać wg Ciebie rap ? Lady of Rage rozumiem zasłużyła w Twojej ocenie na to, że może być raperką a reszta nie ? A Yo-Yo ? Mc Lyte ? BWP? Bez jaj ale kurwa Lady Of Rage nie dorównuje im do pięt. Takie moje zdanieBig GrinCool

// Temat wydzielony z tematu o Da Brat, gdzie Dah Ridah wyraził swoją opinię o rapujących kobietach.

Marcin
[Obrazek: cooltext462677136.jpg]
Odpowiedz
a Queen Latifah i Queen Pen ?
Jest pełno zajebistych raperek, jeśli wydaje Ci się, że Lady of Rage to szczyt możliwości to bez złośliwości polecam poszerzenie horyzontów.
Bahamadia ? Jak komuś pasują jazz rapy, to to też mistrzostwo świata.
O Lil' Kim, czy Lauryn Hill to już nawet nie będę wspominał...
"Livin in the new school but I like the old"
Odpowiedz

i dama z Long Beach , polecam sprawdzić jej album! Kola ( Doggy's Angles ) - Liryczna soda - Fluidly I Approach z 1997

nastepna reprezentantka z Long Beach podopieczna Daz'a "Crystal" szkoda ze nie wydala albumu solo.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Apani gniecie swoimi skillami!
Panie z Wu Campu

n-tyce aka pioson taki damski killer na mikrofonie!

Polecam gruby NY surowy sztos!
N- Tyce (Deadly Venoms) feat M.M.O., Royal Flush & Kurupt,Mic Geronimo - Street Corner
Odpowiedz
To jest temat o Da Brat, jak chcecie pisać o raperkach to załóżcie oddzielny temat. Przeniosłem do nowego tematu.
Odpowiedz
Haha. Powiedziałem wyraźnie - poza wyjątkami, no ale może nie kilkoma, więcej - i'm sorry. Wszystko to co napisałeś born szanuję i nie uważam żeby trzymały się z daleka od rapu, Yo-Yo [album z 93 słucham do dziś], MC Lyte szanuję, a to że napisałem w nawiasie Lady of Rage i pokemoniaste <3 znaczy że ją lubię, ale NIE uważam za najlepszą, nie wiem gdzie to wyczytaliście - chillout. Nie wiedziałem, że aż będzie to tak szeroko odebrane, damn, zwłaszcza, że sam chciałem założyć temat o rapujących kobietach. Zapomnielisćie jeszcze o Menajahtwa, Sylk, Concious Daughters, powinne nagrywać do dziś. Jean Grane również spoko..
Dobrze zapamiętałem też Gripsta'e rapująca u Ice T.

A te panie z Wu Campu, Kola, wszystko sprawdzę, jeszcze pamiętam jak dank'a się pytałem o rekomendację pań Big Grin

Odpowiedz
chill, po prostu dorzucamy swoje parę groszy Smile
[Obrazek: cooltext462677136.jpg]
Odpowiedz
No spoko, wrzucajcie dobre rapsy od pań w tym temacie, to będę [osoby, które nie znają - mam nadzieję że też Tongue] sprawdzał na bieżąco.
Odpowiedz
Lisa "Left Eye" Lopez R.I.P.
Odpowiedz
są jeszcze te panie z Ruthless wiadomo od kogo..

Neb Luv czyli jedna reprezentantka z Da 5 Footaz,wydala w swoj material solowy " Who Is She ? " w 2006 roku, na albumie mozna usłyszeć Canibusa i Suga Free.. 4 link w którym się pojawia Neb Luv ze swoją Homegirl Knehi ( Da 5 Footaz ) pochodzi z albumu producenckiego - VS (Venom & Sovan )

Nastepna warta uwagi raperka to Storm , którą można usłyszeć na produkacjach z Death Row.
Storm,prawdopodobie tez była jedną z Campu Outlaw Immortalz.

obecna żona Kurupta i jej Homegirl z ROW

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości