Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RY23
Czemu nie ma o nim tematu? Ramona23, postaci chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zbliża się jego nowa płytka "Magiczne pióro", która ma się ukazać 23.02.2012.

Jak dla mnie zapowiada się mega rozpierdol, czekam na płytę.
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
O nim troche tutaj jest http://forum.g-funk.eu/Thread-Wielkopolska-scena-rapu?page=3
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
ale ja mam dziury, napisałem tam post i zapomniałem. w sumie ten temat może zostać, będzie oficjalny o Ramonie.
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
W sumie to nie jaram się nim aż tak . Kilka kawałków mi się podoba inne bez szału. z RR Brygady wole Rafiego Degustatora ... Żeby nie mówić sprawdziłem jego wszystkie albumy i mxitape i płyty jednodniowe i stąd moje wnioski. Ta płyta może będzie fajna ale nie wiem czy sprawdzę.
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz

[Obrazek: Above+the+Law+_sv.jpg]
Bo nie ma nic gorszego niż za syna wstyd...Angel
Odpowiedz
Przesłuch płyty!
http://www.youtube.com/playlist?list=PLBAEC79D3935848C7
Odpowiedz
"Prace nad "Rarytasem" znów ruszyły z kopyta. Już niebawem zaprezentujemy Wam efekty tej ciężkiej ale jakże przyjemnej współpracy."
Odpowiedz
nie wiem ... miałem przesłuchać płytę , skończyło się jak zwykle na planach. Ry23 to nie to samo co Rafi i Beat Squad które sprawdzam zawsze jak mam ochotę i zawsze znajduje coś nowego ... szkoda ze BS już raczej płyty nie wyda...
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
plyta moim zdaniem prze kozak Big Grin nie moge przestac jej sluchac i mysle ze jeszcze dlugo dlugo bede jej sluchal Wink
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz

Singiel zapowiadający płytę Obudź się.
[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości