Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R&B
(08-09-2010, 12:23:11)Wuj WZSP napisał(a):  A co sądzicie o płytce Danny Boy'a - It's About Time? Dla mnie na prawdę konkretny materiał. Towarzyszy mi w łóżku z kobietą, w słuchawkach w metrze i przy piciu piwa Wink Po prostu już od dłuższego czasu nie spotkałem sie z płytą, która by tak mnie poruszyła Wink Miazga jak nic a samo brzmienie tej produkcji jest dla mnie IDEALNE Wink Gdy by ta płytka wyszła w 90 latach to dam sobie prawie wszystko uciąć że radia i cluby nie mogły by sie uwolnić od Danniego Wink Yo

przsłuchałem wreszcie - naprawde konkretny materiał , bardzo dobre bity , swietnie sie słucha
Odpowiedz
chyba najlepszy materiał od WA
tylko jakosc tego to dla mnie jakies max 112 kbps jak nie mniej fatalnie to brzmi
Odpowiedz
Ostatnio ta piosenka wpadla mi w ucho i nie moge jej teraz przestac sluchac , polecam . (kurde chcialbym byc czarny : D , ten styl <333 ) ::PP http://www.youtube.com/watch?v=sa__kav34Zg&feature=related
Odpowiedz
(08-09-2010, 12:23:11)Wuj WZSP napisał(a):  A co sądzicie o płytce Danny Boy'a - It's About Time? Dla mnie na prawdę konkretny materiał. Towarzyszy mi w łóżku z kobietą, w słuchawkach w metrze i przy piciu piwa Wink

Wuj jedno pytanie. Gdzie masz w Szprotawie metro ? Tongue
[Obrazek: nunst070.gif]

Odpowiedz
@Wuj - ...słuchawkach w metrze...
Mamy metro u nas!? Big Grin

R&B - No musi coś być konkretnego, aby Suzi'emu się spodobało.
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
Wy dwa barany Big Grin w metrze w Dortmundzie <plask> TongueTongueTongue Suzi może poleć coś nam Smile
Odpowiedz

Jeden z lepszych, które słyszałem.
Wszyscy umrą.
Odpowiedz
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhNn7Cqm5Kajh7402K
Boyz II Men (Feat. Charlie Wilson) - More Than You'll Ever Know

Fajnie usłyszeć, że w obecnych czasach jeszcze tworzy się prawdziwe R&B a nie to elektroniczne gówno.
Odpowiedz
Dobre, ale teledysk (nie wiem czemu) odrzuca mnie.
Wszyscy umrą.
Odpowiedz

Już widzę jak się bujacie u siebie przed monitorami Big Grin
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości