Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.B.L. Posse
[Obrazek: 20hakgh.jpg]

Naprawdę konkretny materiał, pełno dobrych tracków i nawet da się spokojnie przesłuchać bez skipowania. Jeden z najlepszych krążków tego roku!
Odpowiedz
Nie słyszałem tego jeszcze, choć szacun dla RBL Posse za nagranie "A Lesson to be learned" oraz za album An Eye for An eye! Zajebista sprawa!
Odpowiedz
dzis slucham prawie caly dzien,nowa plytka jest naprawde dobra,wszytskim polecam
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
70's Baby - naprawdę świetna płytka,dobrze brzmi. Idealna na letni chilling bez przełączania kawałków.
Nie ukrywam że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dawno nie słyszałem tak dobrego materiału. Czuje że na bardzo długo zagości w moich uszach. Moje ulubione kawałki: Need Ya Luv, Mary Jane, Players Anthem, I Get High, My Bedroom, I'm Alive i Best Believe.
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Spoko teledysk, chociaż momentami niedopasowane do audio. Ten drugi typek IMO trochę popsuł ten track.
Odpowiedz
Muszę sprawdzić ten skład. W necie znalazłem na HQ tylko 1 album tej grupy. Jakby ktoś mógł, prosiłbym o podrzucenie całej dyskogafi. Ostatni krążek napewno sprawdzę. Głównie przekonałem się, gdy usłyszałem w kawałkach tygodnia.
[Obrazek: pink_floyd.jpg]

Odpowiedz
Odpowiedz
do kosza poszedl kawalek 'my bedroom'. jak dla mnie to jest plyta roku jak narazie. 'im alive', 'players anthem' najbardziej mi podeszly
Odpowiedz
Także polecam nową płytkę Black C'ego. Konkretny materiał! Big Grin
Odpowiedz