Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quincy Jones III

Większość zapewne zna ten utwór, wiedzieliście że producentem tego jest QD3?
Odpowiedz
Nie wiedziałem kozacki numer Smile Produkcja oczywiście na wysokim poziomie.
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz

Kolejny masterpiece produkcji QD, tym razem remix pochodzący z trudno dostępnego singla z 1994 "Letitgo" Prince'a.
Odpowiedz
Natknąłem się dzisiaj na kolejny świetny utwór produkcji QD3, tym razem jest to powrót do '93 i wokalistki Lisa Lisa.
Nie lada gratka dla słuchaczy G-Funk'u i kawał solidnego R&B.

Lisa Lisa - Skip To My Lu

Kolejny dowód na to, że QD3 jest jednym z najlepszych (a nawet G.O.A.T.).
Odpowiedz
Przepraszam,że spamuję,ale czy ktoś mógłby podrzucić mi link z tymi dwoma płytami Louchie Lou & Michie One? Quincy zrobił z nimi coś niesamowitego,niestety nie mogę nigdzie znaleźć aktywnego linku czy możliwości kupna płyty.
Odpowiedz
Jeden z TOP 10 moich ulubionych producentów. Prawdziwy z niego geniusz, nie dziwię się skoro syn sławnego ojca. Ojciec wyprodukował najlepiej sprzedający się album na świecie Thriller Jacksona. Którego rekord sprzedaży już nigdy nie zostanie pobity. Wracając do syna to takie produkcje jak dla Ice Cuba czy 2Paca w latach 90tych to prawdziwie mega klasyki. Ale nie znałem takich produkcji jego jak ten Jason Kidd lub Lisa Lisa - Skip To My Lu. Oba zajebiste. Jason Kidda kawałek pochodzi z kompilacji B-Ball's Best Kept Secret z 1994, na której gracze NBA wykonują kawałki z raperami. Producenci kompilacji QDIII, Warren G, Ant Banks, Clark Kent mówią za siebie Smile Coś czuję, że trzeba będzie obowiązkowo sprawdzić taką klasyczną składankę, bo chyba wstyd nie znać Smile
[Obrazek: all-seeing-eye-movie-posters.jpg]
Odpowiedz
QDIII na 100% znalazłby się w moim top 10 producentów. W jego podkładach naprawdę czuć, że włożył w to swoją duszę:

O To Live & Die in L.A. czy Lost Soul nie trzeba wspominać Tongue

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Charlene Smith - Feel The Rhythm (QDIII Remix)

Świetny kawałek R&B, oddaje charakterystyczne brzmienie QD3. Jeśli ktoś ma tą wersję w lepszej jakości, piszcie PW. Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości