Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quebonafide

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
Premiera Ezoteryki i Erotyki #sztos

Odpowiedz
Kurwa z rana jak przesłuchałem tego mix, za cholerę mi się nie podobał, góra 1-2 tracki.
A jednak mi się wkręcił i to na całego i muszę powiedzieć, że dawno nic z PL lepszego nie słyszałem, w huj dobry materiał.
Warto przesłuchać, polecam.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Ja całości jeszcze nie sprawdzałem (tylko tam pojedyncze + niektóre leaki) w "ciemno" mówię, że "Trip", "Hype" i "Vannilla Sky" będą najlepsze Big Grin.

Z Erotyki natomiast, w kurwe mi się podoba remix "Ciuchów", a zwłaszcza refren niezawodnego nigdy Danny'ego i zwrotka Tomba:

Odpowiedz
Jak dla mnie remix > oryginał ale jeśli chodzi o bit to oryginał > remix Big Grin Ogółem jaranko Big Grin
Odpowiedz
Bit i zwrotka ADMa na propsie, reszta bez szału.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(28-03-2015, 11:28:35)Nate napisał(a):  Jak dla mnie remix > oryginał ale jeśli chodzi o bit to oryginał > remix Big Grin Ogółem jaranko Big Grin

W oryginale gdyby nie Dwa Sławy to zapętlałbym mocno, szkoda, że Sitek nie nagrał zwrotki, refren Danny > Sitek. Big Grin

"Chociaż mniej mnie to śmieszy, to nieźle się bawię, mam asa w rękawie nawet w tank topach"

Sprawdziłem w końcu całość i bałem się, że Kuba odejdzie trochę od właśnie takich genialnych linijek jak powyższa, ale jednak w tej kwestii jest bardzo spoko. Z całej płyty wyjebałbym prze-bardzo-chujowe Voodoo, Carnival i Kyrie Elejson; zamieniłbym remix Ciuchów i byłby klasyg, he.

Odpowiedz
(27-03-2015, 13:24:36)goly napisał(a):  Kurwa z rana jak przesłuchałem tego mix, za cholerę mi się nie podobał, góra 1-2 tracki.
A jednak mi się wkręcił i to na całego i muszę powiedzieć, że dawno nic z PL lepszego nie słyszałem, w huj dobry materiał.
Warto przesłuchać, polecam.

Goly odstaw te LSD.
Odpowiedz
Big Grin to tylko kwas Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
ten ma nasjlabsze flow na swiecie nie wiem jak tego mozna wogole sluchac
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości