Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quebonafide
Quebonafide (7 lipiec 1991) - polski raper z Ciechanowa. Prowadzi karierę w podziemnej scenie hip hopowej. Ukazała się jego jedna płyta solowa, ale nagrywał również wspólnie z innymi raperami.
2 maja 2009 roku, Quebo razem z Fuso, jako skład pod nazwą Yochimu, wypuścili swój pierwszy nielegal - Pierwsze cięcie. Jakoś rok później, dokładnie 20 sierpnia 2010 roku, ukazał się ich drugi nielegal pod tytułem Drugie cięcie. 20 lipca 2012 roku, pojawiła się kolejna produkcja owego duetu, będąca minialbumem noszącym tytuł Flow witam.

Następnie, 31 lipca 2013 roku, Quebonafide wypuścił swoją piierwszą, własną produkcję - mixtape o nazwie Eklektyka. 31 grudnia 2013 roku, Quebo oraz Eripe wydali swój album pod tytułem Płyta roku.

[Obrazek: uo602_Fabolous.gif][Obrazek: tumblr_ml9iseM0e01s3ojtko1_500.gif]
Odpowiedz
może ma dobre rymy i dobre flow ale... ale... większość bitów jest skurwiała. najlepszy jego track to moim zdaniem "Avengers".
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Nie słucham takich świeżaków, czasownikowe, monotonne beztalencie, to samo jego koleżka samozwaniec.
Odpowiedz
Kto jak kto ale Queba ma chyba jedne z najlepszych skillsów w podziemiu i wprowadza trochę świeżości na scenę. Tylko musi ograniczyć hasztagi Smile
Odpowiedz
Quebo jest jednym z najlepszych polskich raperów i to jest fakt autentyczny. Big Grin Gdzie Ty u niego czasownikowe widzisz? ;p
[Obrazek: 31205_25_12_09_5_31_05.jpeg]
Odpowiedz
(28-02-2014, 21:55:16)nekto napisał(a):  Quebo jest jednym z najlepszych polskich raperów i to jest fakt autentyczny. Big Grin Gdzie Ty u niego czasownikowe widzisz? ;p

nie wiem co ludzie chcą od rymów czasownikowych, że to niby Old School'owe chociaż nawet to co z tego niech Ci wszyscy co mają coś do np " stałem, biegałem, jebałem i pod płot szczałem" wymyślą coś dobrego byle z sensem, i był dobry bit do tego i dobra jazda po bicie Big Grin
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Dla mnie problemem, iż to nie zachodzi w ogóle w pamięć, linijki złożone bez konkretnej fabuły treści, stawiam na dojrzały rap, a hashtagi, im więcej będzie to powielał masowo, tym szybciej się znudzi.
Odpowiedz
(01-03-2014, 00:11:03)michalsternalski.blogspot.com napisał(a):  Dla mnie problemem, iż to nie zachodzi w ogóle w pamięć, linijki złożone bez konkretnej fabuły treści, stawiam na dojrzały rap, a hashtagi, im więcej będzie to powielał masowo, tym szybciej się znudzi.

Z tymi hasztagami moge się akurat z tobą zgodzić.
Odpowiedz
Nowość od Que :V

Odpowiedz
jak zwykle kopiowanie stylu zza oceanu, niestety dość nieudolne, bo wcale to dobrze nie brzmi. Monotematyczne i może to co teraz napisze zabrzmi truskulowo, ale - to nie jest hip hop. Może i on rapuje, ale to jest inna muzyka niż to co istnieje od tylu lat.
mieszkamy w kraju zbyt biednym na swag i zbyt bogatym na slumsy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości