Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Public Enemy
Moja ulubiona grupa ever, kocham ich za te poglądy właśnie, za tą chaotyczność w utworach, za to, że jest w nich tak nagromadzone, no kurna, to brzmienie. ; )
Z ulubioną płytą byłby problem, żeby wskazać, bo musiałabym się zastanowić, a mi się nie chce -.-' ; d
Odpowiedz
Mam do sprzedania dwa bilety do Stodoły na Public Enemy.
120 zł za sztukę do negocjacji.
kontakt: 728-705-701, najchętniej SMS
odbiór osobisty w Warszawie albo mogę założyć jakąś aukcję na Allegro
Odpowiedz
Nowy album Public Enemy w przyszłym roku:
http://www.cgm.pl/aktualnosci,15503,nowy_album_public_enemy_w_przyszlym_roku,news.html
Odpowiedz
przykre to ze takie legendy musza zbierac kase na plyte od fanow zeby ja wydac,taki Def Jam,za darmo moglby ich wydac,dzieki nim sie rozkrecili
ciekawe czy beda chcieli za ta plyte kase czy bedzie za free SmileSmileSmile
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Przykre jest raczej to, że pomimo takiego statusu nie potrafili się ogarnąć finansowo. Ale to raczej typowe dla prawie każdego rapera. Mało który potrafi oprócz szastania pieniędzmi je mnożyć i zabezpieczyć się na przyszłość.

W ogóle to co to za pomysł - 250 tysięcy dolarów na nagranie albumu? Kolesie co nagrywają w amatorskich studiach za maks kilka tysięcy dolarów nagrywają kozackie płyty, a oni sobie wymyślili 250 kafli. Chyba na budowę całego studia albo zaproszenie na featuring Snoop Dogga haha. Ale nic mi do tego, jak ktoś się jara to niech im daje kasę. Takie tam tylko moje spostrzeżenia hehe.
Odpowiedz
To o czym piszesz to już przeszłość ,z tym dawaniem kasy.
Odpowiedz
(07-05-2011, 06:50:52)Marcin napisał(a):  Przykre jest raczej to, że pomimo takiego statusu nie potrafili się ogarnąć finansowo. Ale to raczej typowe dla prawie każdego rapera. Mało który potrafi oprócz szastania pieniędzmi je mnożyć i zabezpieczyć się na przyszłość.

Wiesz w tych czasach kiedy oni byli u pełni sławy,to jeszcze nie robili takiej kasy jak teraz robią raperzy,tym bardziej że robią nie komercyjny rap. Teraz dzieciaki już nie chcą słuchać o polityce.Jeśli dobrze pamiętam to ostatni sukces komercyjny jaki odnieśli to był soundtrack do filmu Spike Lee "He got game" , ale to było w 1998 roku,czyli 13 lat temu.
Myślę, że chcieli 250 tys $,bo może chcieli też zainwestować w promocje,a to już kosztuje, choć to i tak wydaje mi się za dużo.Ćwierć miliona na wydanie płyty to kupa kasy,wydaje mi się , że nawet Snoop taniej nagrywa swoje płytki.Smile
Odpowiedz
to czekam na plytke Smile
Odpowiedz
Nowy track od PE
Odpowiedz
Kawałek rzecz jasna nie jest najgorszy, ale nie dziwię się, że wyszli z inicjatywą zbierania kasy za album skoro ich brzmienie nie idzie w ogóle do przodu- track wypuszczony w 2012 równie dobrze mógłby być 1994 chyba nie odczułbym żadnej różnicy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości