Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Public Enemy
Jestem ździwiony brakiem tematu o Public Enemy. Wydaje mi się że to jedna z najlepszych ekip z East Coast. Mieli bardzo radykalne poglądy, ich teksty najczęściej były wymierzone w stronę polityków itp. Moje ulubione płyty Public Enemy to "Yo! Bum Rush The Show" i "It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back"

[Obrazek: public_enemy.gif]

[Obrazek: public-enemy.jpg]

na zjęciu na pierwszym planie: Chuck D, Flavor Flav, w tle: Terminator X i Profesor Griff
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
klasyka
ich wszystkie albumy do "he got game?-czy jakos tak,sa naprawde kozackie
teraz duzo wydaja,ale jakos czasu nie mam zeby sprawdzic
od tego zaczynalo sie sluchac rapu
Odpowiedz
Jest to jedna z najważniejszych grup. Klasyka Wink Wydaje mi się że większość ich słuchała.
I znów się ździwiłem Wink że jest tak mało postów na ten temat Wink
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Koncert odbędzie się 29 października 2010 roku w Warszawie, w klubie Stodoła i będzie częścią światowego tournee podsumowującego 20 lecie działalności zespołu. Public Enemy wystąpią w oryginalnym składzie i do tego z zespołem "na żywo"! Sprzedaż biletów na koncert rusza z początkiem sierpnia.

zrodlo cgm.pl
Odpowiedz
Zajebiście że będą w Polsce, ich najnowszy album z trochę przydługą nazwą "How You Sell Soul to a Soulless People Who Sold Their Soul?" brzmi jak wyjęty z lat 90-tych właśnie za to kocham "Public Enemy" .Polecam wszystkim ten shit. Jeden kawałek z ich najnowszej płyty http://www.youtube.com/watch?v=pCx5Std7mCo&translated=1
Odpowiedz
^^^ fajnie by było zjawić się na ich koncercie... Ale nie wiem czy uda mi się...
Jeżeli chodzi o ich nowe kawałki, to nie miałem narazie okazji ich przesłuchać
Odpowiedz
ciekawe po ile bilety bede
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
To oni wytyczyli w rapie kierunek polityczno-społeczny. Na pewno pionierzy i 3 pierwsze ich płyty to obowiązek przesłuchać. Flavor Flav i te jego ciuchy zawsze śmieszne wyglądały.
Odpowiedz
^^^ Nosił fajny zegarek na sznurku Wink
Odpowiedz
Te zegary Fave'a są kultowe barwna postać w rapie, co do muzyki to Fight The Power miażdży wszystko związane z EastSide nie licząc Run DMC
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości