Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomoc [ID]
Cześc Wszystkim Smile

Na wstępie chciałem się przywitać i powiedzieć wszystkim siemanko Smile Trafiłem na to forum z innego forum. Trafilem tutaj tak naprawde, bo mam problem z rozszyfrowaniem kawałków z jednego mixu. Mix ten dostałem w swoje ręce około 2002 roku, był on sprzedawany przez DJ, który występowal razem z Tha Dogg Pound na koncercie w Genewie. Ów mix również był w całości puszczony na jednej z audycji Druha Sławka. Niestety nie mam ripu z audycji i.... właśnie Smile
Wszystkie kawałki dla mnie to petardy, ale za cholere nie wiem jakie to kawałki! Zwróciłem się z prośbą o pomoc na jednym z francuskich forów o tematyce g-funk, ale niestety nie udało się uzyskać praktycznie żadnej odpowiedzi. Jedynie 26:30 to utwór grupy Face Forever. Dzisiaj wpisałem w google "g-funk" i odkryłem to forum.
Serdecznie proszę wszystkich obeznanych (a po opiniach podobno jest tutaj cała masa) o pomoc w rozszyfrowaniu tracklisty. Być może są to mega hity westcoastu, ale niestety Ja nie znam nic. Po wielu latach wróciłem znowu do muzyki i g-funk to zdecydowanie to co kocham. Kocham też ten mix, ale chciałbym wiedzieć czego słucham Smile
odłsuch tutaj http://www50.zippyshare.com/v/66559887/file.html

Pozdro wszystkim i proszę o pomoc
Odpowiedz
tam moze jest jeden kawałek g funkowy z tego co na szybko sprawdzłem For All My Niggaz & Bitches od snooppa i dpg a reszta to NY shit
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
dokładnie,to sam East ,Guru,Mos Def,Method Man,Fat Joe, Mobb Depp... a nawet jakis polski track jest Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Być moze zippyshare podmienil link, nazwa pliku g-funk.eu dla pewności nowa strona
http://www50.zippyshare.com/v/66559887/file.html

edit: Dzięki za pomoc! zawalczyłem sam ze sobą Wink i jak mogłem zapomnieć, że 2pac w 11:30.... Super bicik tak swoją drogą Smile
Odpowiedz
To co udalo mi sie rozpoznac

Mistа Bоss Mаnn - What The Playaz Do
Bookie - Copycats
Scrooge - I Made It
Face Forever - Rollin In My Ride
J-Dubb - Where It's At
Jake The Flake – Fake As A Snack Cake
[Obrazek: eslxms.jpg]
Odpowiedz
Jestem ciekawy kawałka który jest po Scrooge'u brzmi jakby to było z południa bądź midwestu,ale na pewno coś co wyciekło do internetu dawno temu,po 2pacu na pewno coś z Kalifornii,
Odpowiedz
To Midwest jest, gosc z refrenu mowi "Flint niggas" takze to pewnie z tego miasta. Na samym poczatku cos mowia @22:44 przed "in this muthafucka" a potem @22:48 ale nie jestem w stanie rozpoznac tego slowa, i tego co mowia tak po cichu i niewyraznie, a to jest chyba nazwa grupy i rapperow na tym utworze.
Odpowiedz
WIELKIE dzięki dankndrank i Budryczek za pomoc. Bardzo jednak prosze o to żebyście wypisali w której sekundzie jaki kawałek się zaczyna, bo nie mam pojęcia w którym momencie są te co wymieniliście Sad
Dzięki
Odpowiedz
@00:01 Mistа Bоss Mаnn - What The Playaz Do
@06:06 @Bookie - Copycats
@18:20 Scrooge - I Made It
@26:30 Face Forever - Rollin In My Ride
@30:04 J-Dubb - Where It's At
@38:00 Jake The Flake – Fake As A Snack Cake
Odpowiedz
Super, kozacko że pomagasz Smile A więc brakuje utworów w momentach:
9:40