Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja: artysta miesiąca
spoko opcja, skupiając się przez miesiąc na wybranym artyście lub grupie , można się wiele nauczyć i poszerzyć swoją wiedzę.
To jakby przerabiać podręcznik o g - funku, tworząc co miesiąc nowy rozdział Smile
" If I ain't gon' be part of the greatest
I gotta be the greatest myself..."
[Obrazek: g-funk_logo.jpg]

Odpowiedz
Również spropsuję. Wreszcie będę miał dobry pretekst, żebym skrobnął recenzję czy listę.
Odpowiedz
No i jak Marcin z tą propozycją? Będzie realizowana?
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Z postów w sumie prawie jedynie wynika, że większość osób popiera, ale nic by sama nie pisała. A pisanie wszystkiego albo prawie wszystkiego samemu mi nie pasuje.
Odpowiedz
Ja też popieram, bo fajny pomysł, ale nie lubię się zoobowiązywać Tongue.
Odpowiedz
Tzn. ja bym mógł się zająć listami, np. najlepsze kawałki danego rapera/grupy. A co do jakiejś biografii to można ją napisać poza całym pomysłem na artystę miesiąca, chociaż ja się raczej za to nie zabiorę Tongue
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Ja mogę pomagać w pisaniu. Pierw powinniśmy wybrać danego artystę i znaleźć o nim jak najwięcej inf.
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
W Sumie najlepiej by było żeby artysta miesiąca nie był już tym artystą który jest w biografiach. Żeby nie robić 2 raz tego samego
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Propsuje pomysł.
Myślę że najpierw by trzeba było wybrać jakiegoś artystę na próbę i sprawdzić jak by to nam poszło. Zawsze najtrudniej z czymś zacząć ale jak już ruszymy to więcej ludzi będzie chciało spróbować swoich sił czy to w pisaniu o wybranym artyście i tworzeniu np. Listy 10 najlepszych tracków itp. Ja mogę spróbować się w pisaniu artykułów, które np. wrzuciłbym tu zanim byśmy z czymś konkretnie ruszyliSmile W razie jak by się wam to chciało rozwijać to jestem na forum heheh Smile
[Obrazek: 1326119924_0_big.jpg]
"Rap is something you do, hip hop is something you live"

Odpowiedz
Trzeba by zrobić to z pomysłem. Nie może być tak, że wybieramy artystę miesiąca, ktoś pisze o nim artykuł i po pewnym czasie pod naporem kolejnych postów i tematów nasza zajawka jest wpychana na dno.
Można by taki temat przypinać np. do 'Pokaż dzisiejsze posty' lub coś w tym stylu, żeby zawsze był na wierzchu.
Wtedy częściej będziemy się udzielać i będzie w miarę ciągła dyskusja na temat artysty, grupy itp.
" If I ain't gon' be part of the greatest
I gotta be the greatest myself..."
[Obrazek: g-funk_logo.jpg]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości