Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja: artysta miesiąca
Wpadłem na pomysł, żeby zorganizować na stronie coś takiego jak "artysta miesiąca". Raz w miesiącu wybieraliśmy jakiegoś artystę (czy grupę) i przez miesiąc na stronie pojawiałyby się o nim artykuły, listy itp. Mogłoby to działać jak kawałek tygodnia, czyli dajemy propozycje, a potem głosujemy

Cała kwestia w tym, żeby zainteresowało się tym chociaż parę osób, które stworzyłyby po 1-2 artykuły każda. W ten sposób na stronę dochodziłoby każdego miesiąca sporo nowej ciekawej treści co miesiąc dotyczącej kogoś innego. Co wy na to? Czy znalazłyby się jakieś osoby zainteresowane tworzeniem treści po wybraniu artysty miesiąca?
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł już nawet wcześniej o czymś takim myślałem (Ty nawet chyba coś wspominałeś) ,żeby coś takiego zrobić. Jestem za artykuły to żaden problem mamy użytkowników z dużą wiedzą Smile
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Pomysł rewelacyjny. Jestem bardzo za.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Też jestem za, mógłbym robić listy z kawałkami od tych artystów Big Grin
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
no ciekawy pomysł.

ale artysta miesiąca pod względem naszym czy pod względem wydania płyty niedawno?
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Wybrany z ankiety, niezależnie od tego czy wydał niedawno płytę czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
Albo zrobić artystę dwóch tygodni. Będzie większe info.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
Za dużo roboty.
Odpowiedz
(18-11-2011, 21:11:48)Marcin napisał(a):  Wybrany z ankiety, niezależnie od tego czy wydał niedawno płytę czy coś w tym stylu.

ok. to w takim razie jestem za .
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Spoko propozycja. Chociaż mi najbardziej brakuje recenzji g-funkowych albumów, takich jak recenzja The Book of David napisana przez Marcina
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości