Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy
Widzę dobra produkcja się szykuje. Propsy!
Odpowiedz
Tej nieźle... jak na Polskę
chociaż wuchte czasu temuwiara powinna być ogarnąć i uzdrowić polski hh :-)
Odpowiedz
niestety promomix troche potwierdzil moje obawy co do tego projektu - o ile bity moga byc dobre (ciezko stwierdzic po snippetach) to niektore rapsy w mixie sa strasznie slabe niestety Sad
Odpowiedz
Jaki kraj taki rap. Przynajmniej mamy gości od bitów na światowym poziomie.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
^ Zajawka i tyle,m nie wiem ludzie czasami chyba jej po prostu nie rozumieją. Pokaż mi tych producentów Polskich na światowym poziomie, bo z tego co wiem to chyba na 2 trackach jest polska produkcja.
Odpowiedz
[Obrazek: 3895_1.jpg]

01. Introdukcja (W.B.U., Michu, Mata, Hary, Suchy, Pele, Swędziol) (Produkcja: D-Wade)
02. Rap W Porozumieniu (WdoPdoS) (Produkcja: A-Don)
03. W.E.S.T. Wita (Hary, Mata, Michu, W.B.U.) (Produkcja: RTN)
04. Też Tak Masz (Ognik Representa - gościnnie: Suchy) (Produkcja: Dope Boy)
05. P-Ń 2 L.A. (Hary, Michu - gościnnie: Parlay Starr) (Produkcja: Dope Boy)
06. Zjadam Bity (Michu) (Produkcja: Dope Boy)
07. Ta Muzyka (Hary) (Produkcja: Dope Boy)
08. Jestem (Hary, Michu, Mata) (Produkcja: Dr. Dre)
09. Poszukiwani (WdoPdoS) (Produkcja: Dope Boy)
10. Dwa Głosy (Hary, W.B.U.) (Produkcja: A-Don)
11. Wspólnymi Siłami II [Cały Czas] (Bez Dygresji, SynTejZiemi & W.B.U.) (Produkcja: Infamous)
12. Muzyczny Biznes (SynTejZiemi, Pele, W.B.U.) (Produkcja: A-Don)

Jak sami widzicie, oprócz Rutrana który zrobił od podstaw jeden bit na wybranym przeze mnie samplu i wykonał co-produkcje do 3 numerów, polegającą na dograniu różnych rzeczy, nie ma tu żadnego polaka Smile

Dope Boy to Hiszpan, A-Don jest Amerykaninem mieszkającym na zachodnim wybrzeżu, który bardzo inspiruje się brzmieniem Dre i na pewno usłyszycie to w jego bitach a Infamous to koleżka z Maroka Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Bardzo ciekawie, nie zaprzeczę. Po promomix'ie od razu na 1wszy plan rzucają się dobre produkcje, a dopiero potem nawijka zawodników z P-Ń. To moje odczucie. Z chęcią sprawdzę ten projekt!

BTW. : 08. Jestem (Hary, Michu, Mata) (Produkcja: Dr. Dre) - wygląda to wręcz majstatycznie, hehe!
Odpowiedz
Ciekawę jaką minę zrobił by Dre słysząc swój bit hah.
Odpowiedz
Na poznańskim rapie wyczytałem, że projekt ma wydać Peja. Elegancko Wink
Odpowiedz
A ja na cgmie wyczytałem :] Jak rps entertejment to na pewno o wiele więcej osób o tym usłyszy. Dobrze trzeba szerzyć west coast wśród młodzieży Big Grin Big Grin
Odpowiedz