Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy
(10-03-2013, 13:16:23)MaCeK napisał(a):  NIGGA WHUUUT!?
gruuube info! Ufam, że na taką skalę panowie ze składu zaprezentują się z jak najlepszej strony!

PS. Mietas - jak doszło do tej kolaboracji?

Kilka lat temu poznałem przez neta kolesia z obozu Aftermath, który uczestniczył w kilku sesjach nagraniowych na potrzeby "Detoxu" latem 2006 roku. Udało mu się jakimś cudem pozyskać 2 bity wyprodukowane w tamtym czasie przez Dre, które nie zostały nigdy dokończone i nigdy pod nie nic nie nagrano.

Wymieniłem się z nim bodajże za 2 niepublikowane nigdy produkcje Johnny J'a i tym oto sposobem wszedłem w ich posiadanie Smile Chciałem użyć ich do remixów i wrzucić na YouTube'a ale potem zdecydowałem, że jeden z nich możemy wykorzystać na naszym albumie Smile

Przypomina on klimatem nieco wspólne produkcje Dre i Mel-Mana z ery "2001", drugi natomiast brzmi jak materiał faktycznie przeznaczony na "Detox" w okresie, w którym Quik udzielił wywiadu mówiąc, że Dre chce użyć dużo żywych instrumentów (skrzypiec itp.) w swoich bitach na album Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Wow, to super, widzę, że jest na co czekać! Smile
Odpowiedz
(21-12-2012, 15:30:38)Mietek23 napisał(a):  

Zapraszam do sprawdzenia - komentarze i udostępnianie znajomym mile widziane Smile

po durgim przesluchaniu stwierdzam ze przypominaja mi Killaz Group z czasow Nokautu Smile
Odpowiedz
(10-03-2013, 16:47:19)HAter From SD napisał(a):  po durgim przesluchaniu stwierdzam ze przypominaja mi Killaz Group z czasow Nokautu Smile

To były dobre czasy Smile Szkoda, że nie zdecydowali się kontynuować tych klimatów na drugiej płycie, która już mi totalnie nie podeszła poza kilkoma kawałkami Smile
Odpowiedz

Oficjalny promomix - zapraszam do sprawdzania, komentowania i udostępniania dalej Smile Premiera płyty 1 Maja.
Odpowiedz
Pierwsza polska płyta, którą kupię - głównie dla bitów.
Propsy też za okładkę

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Bity konkretne Smile Będą fizyczne krążki mam nadzieję?
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
No czekam na premierę Mietas Smile
Odpowiedz
(24-03-2013, 20:44:47)rhobar_sd napisał(a):  Będą fizyczne krążki mam nadzieję?

Będą - cena myślę w granicach 15-20 zł + przesyłka. Będzie można kupić u mnie, na Allegro, bądź bezpośrednio w Poznaniu Smile
Odpowiedz
LOL jaka cena. No chłopaki to za grubo. Toż to grosze.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz