Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy
Bity pewnie będą na poziomie, gorzej z rapem. WBU & STZ dla mnie nic ciekawego, słabe. Sprawdziłem przypadkowo ostatnią płytę, Pelego chętnie usłyszę bo dawno nic nowego nie słyszałem od niego.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
zapowiada się konkret, na bank sprawdzę!
Odpowiedz
https://www.facebook.com/events/295386903914864/

Użytkowników Facebooka zapraszam do zapisywania się - premiera klipu w najbliższy piątek równo o 12:00 Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

Zapraszam do sprawdzenia - komentarze i udostępnianie znajomym mile widziane Smile
Odpowiedz
Nie ma żadnego infa na popkillerze ,że wyszedł nowy track?
Odpowiedz
(21-12-2012, 20:18:16)mactom09 napisał(a):  Nie ma żadnego infa na popkillerze ,że wyszedł nowy track?

Nie mamy patronatu Popkillera, poza tym nasza dalsza współpraca stoi pod znakiem zapytania ale to już inny temat... ANYWAY - jak wam wjechał kawałek Smile ?
Odpowiedz
Ogólnie jest bardzo dobrze, ale intro jak intro ciężko jeszcze coś konkretnego powiedzieć Smile.
Odpowiedz
Nie moje klimaty, jakbyście mieli jakiegoś czarnucha w składzie to co innego Tongue A tak to nie przepadam za polskim rapem z małymi wyjątkami.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Jako, że pyknęło nam 7500 wyświetleń to ogłaszam wszem i wobec, że na naszym albumie pojawi się także produkcja samego Dr. Dre Smile oczywiście nigdy nie publikowana Big Grin
Odpowiedz
NIGGA WHUUUT!?
gruuube info! Ufam, że na taką skalę panowie ze składu zaprezentują się z jak najlepszej strony!

PS. Mietas - jak doszło do tej kolaboracji?
Odpowiedz